Firefox 3 - zawieszanie się przeglądarki

Witam! Chciałbym się zorientować, czy tylko ja mam następujące problemy z nową wersją Firefox’a:

  1. Przeglądając strony po jakimś czasie następuje zamrożenie przeglądarki i jej wyłączenie.

  2. Przeglądając dłuższy czas galerie zdjęć, przestaje działać odświeżanie (nie da się dalej przeglądać).

  3. Na onet poczcie nie da się usunąć wiadomości.

Niekiedy przy uruchomieniu przeglądarki jest chwilowe zamrożenie do niecałej minuty i raz przy przeglądaniu stron www , przy dwójce tego nie było.

Import zakładek lub usuwanie w zakładkach katalogu z dużą częścią linków wtedy zamraża się (jakby coś robił).

Zdarzenie miało miejsce na Windowsie i Ubuntu 8.04 na Ubuntu zauważalne to było zaraz po instalacji jak wyszedł i teraz przy Firefoksie stabilnym jest to samo.

Maksymalnie do 200 MB pamięci zajmuje przy zamrożeniu.

  1. Na onet poczcie nie da się usunąć wiadomości.

To jest na każdej przeglądarce. Onet poczta to jedna z najgorszych poczt :slight_smile:

Na drugim komputerze mam FF3 i ten sam problem. Poza tym na FF2 tego problemu nie ma, a na koniec mam kilka kont pocztowych i te na Onet.pl dla mnie jest ok i to nie jest raczej wieloletnie przywiązanie…

Ja też mam gdzie indziej konta, ale żona nie chce zmienić, stąd to pytanie.

LucianoG , spójrz tu: viewtopic.php?t=251018

szkoda że dodatek all one sidebar nie działa pod tą wersję…

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Mam podobny problem, ale o dziwo tylko z Firefox PL na Viscie PL. Mam zainstalowanego także Firefoxa hiszpańskiego na Hiszpanskiej Viscie w pracy i tam takiego problemu nie miałem ani razu, a eksploatuje FF dwa razy więcej.

p.s.Jakies sugestie bo problem zaczyna się robić męczący.

Michał

Pierwszym krokiem powinno być wykonanie DOKŁADNIE Standardowej Diagnostyki.

Drugim krokiem jest sprawdzenie, czy nie mamy zainstalowanych programów, które gryzą się z nową wersją Firefoksa. Jednym z bardziej znanych przykładów jest zawieszanie się przeglądarki podczas pracy jednego z translatorów stron, narzędzi do wyszukiwania My Global Search czy pakietów firmy Kaspersky.

Jeśli nic powyższego nie pomaga, trzeba poczekać na aktualizację przeglądarki. Największe zauważone błędy mają być naprawione w wersji 3.0.0.1.

Standardowa Diagnostyka zostala wykonana jako pierwsza :slight_smile:

W obu przegladarkach mam zainstalowane te same dodatki:

  • AdBlock Plus

  • Download Helper

  • Web Developer

  • PDF Creator toolbar

I najbardziej mnie dziwi to ze PL wersja ma problemy a ES nie. Chyba trzeba bedzie poczekac na aktualizacje.

pozdrawiam

Michal