Firefox 3 - zawieszanie się przeglądarki

(Lgoczol) #1

Witam! Chciałbym się zorientować, czy tylko ja mam następujące problemy z nową wersją Firefox'a:

1. Przeglądając strony po jakimś czasie następuje zamrożenie przeglądarki i jej wyłączenie.

2. Przeglądając dłuższy czas galerie zdjęć, przestaje działać odświeżanie (nie da się dalej przeglądać).

3. Na onet poczcie nie da się usunąć wiadomości.

(Dlaforum) #2

Niekiedy przy uruchomieniu przeglądarki jest chwilowe zamrożenie do niecałej minuty i raz przy przeglądaniu stron www , przy dwójce tego nie było.

Import zakładek lub usuwanie w zakładkach katalogu z dużą częścią linków wtedy zamraża się (jakby coś robił).

Zdarzenie miało miejsce na Windowsie i Ubuntu 8.04 na Ubuntu zauważalne to było zaraz po instalacji jak wyszedł i teraz przy Firefoksie stabilnym jest to samo.

Maksymalnie do 200 MB pamięci zajmuje przy zamrożeniu.

(system) #3
  1. Na onet poczcie nie da się usunąć wiadomości.

To jest na każdej przeglądarce. Onet poczta to jedna z najgorszych poczt :slight_smile:

(Lukaszalewski) #4

Na drugim komputerze mam FF3 i ten sam problem. Poza tym na FF2 tego problemu nie ma, a na koniec mam kilka kont pocztowych i te na Onet.pl dla mnie jest ok i to nie jest raczej wieloletnie przywiązanie...

(Lgoczol) #5

Ja też mam gdzie indziej konta, ale żona nie chce zmienić, stąd to pytanie.

(Lukaszalewski) #6

LucianoG , spójrz tu: viewtopic.php?t=251018

(Kam5) #7

szkoda że dodatek all one sidebar nie działa pod tą wersję...

(sdar) #8

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

(Kokocinski) #9

Mam podobny problem, ale o dziwo tylko z Firefox PL na Viscie PL. Mam zainstalowanego także Firefoxa hiszpańskiego na Hiszpanskiej Viscie w pracy i tam takiego problemu nie miałem ani razu, a eksploatuje FF dwa razy więcej.

p.s.Jakies sugestie bo problem zaczyna się robić męczący.

Michał

(VPN) #10

Pierwszym krokiem powinno być wykonanie DOKŁADNIE Standardowej Diagnostyki.

Drugim krokiem jest sprawdzenie, czy nie mamy zainstalowanych programów, które gryzą się z nową wersją Firefoksa. Jednym z bardziej znanych przykładów jest zawieszanie się przeglądarki podczas pracy jednego z translatorów stron, narzędzi do wyszukiwania My Global Search czy pakietów firmy Kaspersky.

Jeśli nic powyższego nie pomaga, trzeba poczekać na aktualizację przeglądarki. Największe zauważone błędy mają być naprawione w wersji 3.0.0.1.

(Kokocinski) #11

Standardowa Diagnostyka zostala wykonana jako pierwsza :slight_smile:

W obu przegladarkach mam zainstalowane te same dodatki:

• AdBlock Plus

• Download Helper

• Web Developer

• PDF Creator toolbar

I najbardziej mnie dziwi to ze PL wersja ma problemy a ES nie. Chyba trzeba bedzie poczekac na aktualizacje.

pozdrawiam

Michal