Firefox 3

jak pobrałem z dobrych programów to przy 1 uruchomieniu pokazuje Wlecome to firefox 3 RC3 (Relase Candidate)- cos kolo tego w kazdym razie

to finalna wersja to jest inaczej RC3 tak?

nie :frowning: rc3 to nie finalny ff.

a ile wynosi obecny oficjalny rekord pobrać danego pliku w ciągu 24 h?

pewnie zostawili plik informacyjny tylko :stuck_out_tongue:

z dobrychprogramow.pl na pewno jest oficjalna wersja

a zauważyliście że linia 2.x przy przewijaniu “haczyła” obraz, a linia 3.x tak dziwnie muli… spowalnia przewijanie.

Macie przykład stronki z nieruchomym tłem: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=7562308

Czy ktoś potwierdzi to dziwne przewijanie, czy to tak tylko u mnie??

Nie wiem czy wiecie, ale IE z okazji nowej wersji Liska znów wysłał ciacho dla twórców Firefoksa:

Zdjęcie poniżej:

iecakefq3.th.jpg

majestic , u mnie ta stronka przewija się płynnie bez zamulania.

sddsdshv8.png

Musisz wyłączyć tą opcję, to będzie lepiej. W FF 2.0 też mi dziwnie przewijało z włączonym płynnym przewijaniem.

domyślnie miałem to wyłączone. Po włączeniu jest tak samo :slight_smile: może to moja maszyna tego nie ogarnia :slight_smile: ale nie przeszkadza mi to za bardzo :slight_smile:

Jaki masz sprzęt, jeśli można wiedzieć?

AthlonXP 2000+; 512DDR; Radeon 9550 256/128 :slight_smile: bez rewelacji :x

Wydaje mi się, że na takiej maszynie przewijanie powinno działać płynnie. Wejdź jeszcze w panel sterowania\system\zaawansowane[wydajność\ustawienia]\efekty wizualne i wyłącz opcję stosuj gładkie przewijanie pól list

Nowy firefox3 fajny , dość szybki i jeszcze dzięki ad-blokowi zrezygnowałem z Operki z której korzystałem dość długo, ale wtedy miałem zdecydowanie wolniejszy komputer i tam działała wyśmienicie :slight_smile:

Jedynie co zauważyłem to źle wyświetlająca się strona konta bankowego ING

Ale zakładki nie działają z 2.0.0.14, trzeba je Importować z pliku HTML, jak je zaimportujemy bo nie będą zapisane w pliku bookmarks tylko są w places.sqlite, zapisane hasła z starszej wersji key3 i signons2 też nie działają, trzeba edytować plik signons2 do signons3 i wtedy będzie działać .

signons2 ma wpis od góry #2e., w signons3 #2e. kopiujemy tylko z singnons2 tylko linki i resztę i wklejamy do signons3 i działa.

ja to tego Firefoxa zainstalowałem normalnie na wersje 2.x i wszystkie zakładki śmigają :slight_smile:

nawet jakbyś odinstalował dwójkę, to by zakładki śmigały :slight_smile:

A orientuje się ktoś może czy jest jakaś wtyczka do FF 3.0, żeby mieć koło paska adresu przycisk “Go Button - Przejdź”? Bardzo mi na tym zależy. Fakt jest strzałka podczas wpisywania adresu, ale przydałby się jeszcze ten ciągle widoczny przycisk obok?

Witam.

Nie chciałem zakładać nowego tematu, bo nie ma sensu, ale ostatnio dużo dyskutuje się o przeglądarkach i pomyślałem, że może kogoś zainteresować. Nagranie z radia - dyskusja o historii i przyszłości przeglądarek ogólnie. Polecam, jeżeli ktoś ma chwilę czasu :]

http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/0,72435.html

“Przeglądarki - jak się zmieniały?” Z 17.06

Nie będę kombinował z podawaniem bezpośredniego linka.

A nie lepiej używać Entera zamiast klikać w przycisk przejdź ??

Klawiatury używam tylko do wpisywania adresu, a resztę i tak robię myszką, więc wolałbym mieć dostępny ten przycisk. Ktoś wie co można z tym zrobić?