Firefox 4 i rozmiar pobieranego pliku przed zapisem

Witam,

czy da się tak zrobić (wtyczką lub modyfikacją ustawień Firefoxa) aby po kliknięciu linku z plikiem do pobrania, w okienku pytającym czy plik zapisać, czy otworzyć w innej aplikacji pojawiał się rozmiar pliku który ma być pobrany? Aktualne trzeba rozpocząć zapis pobieranego pliku na dysk aby poznać jego rozmiar.

Raczej niema. Obszukałem Google.

ps. Już lepiej kliknąć i sprawdzić, jak truć przeglądarkę obcymi wtyczkami, nie z strony Mozilla.

Rozszerzenie Show File Size albo DiB.

Ewentualnie Extended Link Properties + (dodaje opcję Link properties do menu kontekstowego - można sprawdzić między innymi wielkość pliku przed ściągnięciem).

Link do Show File Size nie kieruje do rozszerzenia, a jedynie wyświetla informację “Przepraszamy, ale nie możemy znaleźć szukanego elementu”, ale DiB jest dokładnie tym czego szukałem :slight_smile: Serdecznie dziękuję za pomoc :slight_smile:

Link ‘kierował’ do rozszerzenia gdy pisałem poprzedni post, jednak…

Akurat dziś autor usunął swoje rozszerzenie - nieco wcześniej napisał notkę o rezygnacji z dalszego rozwoju rozszerzenia (nie spodziewałem się że je oraz kilka innych usunie…).

Nie ma więc zmartwienia - efekt działania rozszerzenia Show File Size był praktycznie taki sam.