Firefox 4 problem z GmailManager


(JARO 33) #1

Mam problem z tym rozszerzeniem, po prostu nie mogę się zalogować na konto gmail.Chociaż wpisuje dobre hasło i e-mail to cały czas mi wyskakuje logowanie.Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii i z góry dziękuję.

gmailu.th.jpg


(Semtex) #2

Czy musi to być Gmail Manager, też trochę się namęczyłem zanim znalazłem dobre rozszerzenie dla Gmaila i Lisa w wersji 4, różne kwiatki miałem, problemy z logowaniem itd.

Czy problem trwa dłużej czy nagle wystąpił jednorazowo?

Jeżeli nie masz nic przeciw alternatywą to spróbuj https://addons.mozilla.org/en-us/firefo … l-watcher/ również wspiera wiele kont, itd.


(JARO 33) #3

Problem trwa już od dłuższego czasu.Zainstalowałem ten dodatek który mi poleciłeś, ale powiedz mi jeszcze gdzie się tam dodaje konta, bo nie mogę znaleźć.


(cambel) #4

Też kiedyś korzystałem z Gmail Managera, ale od jakiegoś czasu chyba nie jest rozwijany, bo nie współpracuje z nowszymi wersjami liska. Zmieniłem na WebMail Notifier. Może Tobie też się spodoba

Dodane 23.03.2011 (Śr) 21:09

Sprawdziłem przed chwilą, nadal nie działa poprawnie Gmail Manager - nie można się zalogować na konto.


(Semtex) #5

Ten dodatek wykrywa automatycznie konta, używa wbudowanego w Lisa menadżera haseł i ciasteczka, czyli po za wejściem na Swoje konto nic więcej nie musisz robić ;]

Jeżeli chcesz dodać więcej kont (max 3) to kliknij przycisk prawym myszy “Advance Options”-> na samym dole zaptaszkuj “Support multiple sign-in mode” , poniżej możesz zdefiniować jak mają Ci się otwierać poszczególne konta, wszystkie w kartach, tylko nieprzeczytane, etc.


(cambel) #6

Świetny jest ten Watcher! Zostaje przy nim :slight_smile:


(JARO 33) #7

Wielkie dzięki za pomoc.