Firefox 4 problem z GmailManager

Mam problem z tym rozszerzeniem, po prostu nie mogę się zalogować na konto gmail.Chociaż wpisuje dobre hasło i e-mail to cały czas mi wyskakuje logowanie.Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii i z góry dziękuję.

gmailu.th.jpg

Czy musi to być Gmail Manager, też trochę się namęczyłem zanim znalazłem dobre rozszerzenie dla Gmaila i Lisa w wersji 4, różne kwiatki miałem, problemy z logowaniem itd.

Czy problem trwa dłużej czy nagle wystąpił jednorazowo?

Jeżeli nie masz nic przeciw alternatywą to spróbuj https://addons.mozilla.org/en-us/firefo … l-watcher/ również wspiera wiele kont, itd.

Problem trwa już od dłuższego czasu.Zainstalowałem ten dodatek który mi poleciłeś, ale powiedz mi jeszcze gdzie się tam dodaje konta, bo nie mogę znaleźć.

Też kiedyś korzystałem z Gmail Managera, ale od jakiegoś czasu chyba nie jest rozwijany, bo nie współpracuje z nowszymi wersjami liska. Zmieniłem na WebMail Notifier. Może Tobie też się spodoba

Dodane 23.03.2011 (Śr) 21:09

Sprawdziłem przed chwilą, nadal nie działa poprawnie Gmail Manager - nie można się zalogować na konto.

Ten dodatek wykrywa automatycznie konta, używa wbudowanego w Lisa menadżera haseł i ciasteczka, czyli po za wejściem na Swoje konto nic więcej nie musisz robić ;]

Jeżeli chcesz dodać więcej kont (max 3) to kliknij przycisk prawym myszy “Advance Options”-> na samym dole zaptaszkuj “Support multiple sign-in mode” , poniżej możesz zdefiniować jak mają Ci się otwierać poszczególne konta, wszystkie w kartach, tylko nieprzeczytane, etc.

Świetny jest ten Watcher! Zostaje przy nim :slight_smile:

Wielkie dzięki za pomoc.