Firefox 48.0.2 - problem z dodawaniem zdjęć na Facebooka

Witam.

 

Wczoraj zauważyłem, że nie mogę dodać zdjęć na Facebooka. Mam najnowszą przeglądarkę Firefox i najnowszą wtyczkę Adobe Flash Player. Próbowałem na drugim komputerze i jest dokładnie to samo - wczytują się bez końca, albo wyskakuje błąd (nic konkretnego, po prostu błąd i że nad tym pracują). Sprawdziłem na Internet Explorerze i wszystko działa, więc to musi być wina Firefoxa, tym bardziej że kilka dni temu była aktualizacja i od tamtej pory wcześniej nic nie próbowałem udostępnić na Fejsie. Usuwanie ciasteczek, jak i czyszczenie całej przeglądarki nie pomogło. Reinstalacja przeglądarki i flasha też nic nie zmieniła. Tryb awaryjny również nie pomaga.

 

Czy ktoś jeszcze ma taki problem? Można coś zrobić, poza czekaniem na kolejną wersję Firefoxa?

 

PS. Na trzecim, starym kompie z Windowsem XP i tym samym Firefoxem i flashem jednak działa. Więc teraz sam już nie wiem co jest problemem. Nie działa na kompach z Windowsem 7 oraz 8.1, ale generalnie wszystko na tym XP mam takie samo, dodatki itp. Zresztą no tryb awaryjny uruchamia się bez dodatków i nie przynosi rezultatów. Ale zauważyłem, że przy dodawaniu zdjęć na Fejsie pojawiła się jakaś opcja edycji i dodania filtrów. Może przez to jest problem? Tylko jakim cudem na jednym kompie działa, a na dwóch nie, skoro zainstalowane jest dokładnie to samo…