Firefox 50 - przestało działać pobieranie plików ciągłe ładowanie

Witam

 

jak w temacie   Firefox przestał  lub nie może pobierać plików z żadnej strony  np. DP ,  niby wszystko chodzi  ale  gdy  klikam pobierz   ciągle się ładuje  i po chwili komunikat  że przekroczono czas  i lipa  , sprawdzałem na innych stronach to samo . Przeglądarka Firefox 50- 64 bit  dodatki  uBlock  Origin i Ghostery  jeszcze wczoraj wszystko działało  dziś rano  lipa ?!?!?

 

i tu pytanie  do  Was  gdzie może  być problem ???

za pomoc z góry dziękuje !!!

Pewno Ci się włączyło jakieś skanowanie pobierania plików w antywirusie, skanowanie w jakimś tuneup, czy w opcjach FF - bezpieczeństwo - zaznaczone trzy opcje zaczynające się na “Blokowanie…”. Właściwie bez zainstalowania rozszerzenia disconnect nie powinno się wyłączać modułu bezpieczeństwa Firefoxa. 

 

Temat w złym dziale. Powinien być w problemach z oprogramowaniem. 

 

rzeczywiście  może to i zły dział wiec proszę   moderatora o przeniesienie  w odpowiedni  dział  jeśli to błąd     ,  a  firefox -  bezpieczeństwo  - ogólne mam zaznaczone  4 opcje   w anty wirze nie mam nic po blokowane zapora itd. też ok .Przeinstalowałem firefoxa i to samo nawet przy wyłączonym  anty wirze i zaporze  ?!?!

W opcjach Fitefox w dziale bezpieczeństwo sprawdź czy masz zaznaczone - Blokowanie niebezpiecznych i podejrzanych treści. Jeśli tak to pobierz i zainstaluj Disconnect (u mnie funkcje tego dodatku przejął uBlock Origin, z włączonymi wszystkimi zestawami filtrów)

 

 

dzięki zadziałało po zainstalowaniu  Disconnect  !!! :slight_smile: