Firefox 63 - automatycznie zaczął odtwarzać filmy yt?

Po instalacji najnowszej wersji na yt filmy odtwarzają się od razu, pomimo wyłączenia w about:config, i pomimo rozszerzenia blokera autoodtwarzania.Jakis inny bloker niby działa, ale kiepsko, bo blokuje po 1-2 sekundach film dopiero, a nie od razu. Też tak macie? Co oni znowu spier%$#li?
Czy może trzeba jakąś nową flage zablokować?

Yes - San Escobar

No ale, każda przeglądarka do tej pory z automatu odtwarzała film.

Miałem zablokowane autoodtwarzanie w about config, i do tej pory działało.

Spróbuj ten nowy wpis:

media.autoplay.enabled.user-gestures-needed

Na pewno zepsuje odtwarzacze z podmienionym prawym menu kontekstowym :smile: i ogólnie każde będzie trzeba włączać z prawego przycisku myszy lub natywnym interfejsowym przyciskiem odtwarzania (jak testowałem dawno (jakieś 6 - 9 tygodni temu - na Nightly 63/64) to nie działają podmienione przyciski JavaScriptem).


klucz ma generować tylko pytanie przy aktywnym: media.autoplay.default na 2. Dlatego przy wartości 0 nie działa.

Dzieki Krystian, ale nic nie dało.
No ale co im odwaliło? Rok czy dłużej wszystko hulało jak burza, i nagle przestaje działać.

Niby w Firefox 60 się zepsuło i działało już w 61 i 62, a czemu nie działa nic w 63, to ja nie wiem.

Też się zdziwiłem, że media.autoplay.enabled=false nie działa po aktualizacji. Ale udało mi się. Zmień media.autoplay.default z 0 na 1. U mnie działa :slight_smile:

Bo ten wpis chyba ma już status przestarzałego po wprowadzeniu media.autoplay.enabled.user-gestures-needed i mu podobnych.

Pozostaje wam zerknąć jak jest w Firefox 64 beta/developer i / lub 65 Nightly.

Na razie portableapps nie wydało wersji, które się rozpakowują i nie śmiecą w systemie lub nie kolidują z normalnym Windowsowym zainstalowanym.

Hawaya-szacun :slight_smile:
Krystian tez dzieki .