Firefox 7 i brak mozliwości obejrzenia youtoube

Do przedwczoraj z youtoube nie miałem żadnych problemów,a teraz naciskam na jakiś film i otrzymuje czarny ekran.Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ??

Ps.System operacyjny Windows 7 przeglądarka Firefox 7.1

Używasz rozszerzenia Adblock Plus :?: Jeżeli tak, to być może masz ustawione zbyt restrykcyjnie filtry do blokowania reklam. Wyłącz na chwilę Adblock-a, uruchomo ponownie przeglądarke i spróbuj ponownie odtworzyć jakikolwiek film na you tube.

Na YT zaczęli emitować testowo reklamy w niektórych filmach. Mi też adblock zablokował kilka razy odtwarzanie. Można wyłączyć adblocka dla youtube w opcjach: “Wyłącz blokowanie na youtube.com”.

Wyłączenie Adblock nic nie dało jest tak samo jak wcześniej.

Skombinuj inną przeglądarke i sprawdź na niej.

Na chromiku działa Youtoube,zainstalowałem Firefox 8 z moimi dodatkami z 7 i tuba mi nie działa.Sprawdzałem rożne portale z filmami i tylko tuba mi nie działa.Nie mam pojęcia co robić :frowning:

odinstaluj wszystkie dodatki od przeglądarki

nie jestem pewny ale firefox ma tryb bezpieczny czy coś takiego uruchom ten tryb i sprawdź czy działa

NIe musisz usuwać wszystkich dodatków skoro masz uruchomić Tryb Bezpieczny.

Jeśli w trybie bezpiecznym działa, w trybie normalnym usuwaj dodatek po dodatku i sprawdzaj YouTube.

Teraz wyłączenie Adblock pozwoliło oglądać Youtoube.Czyli winowajcą był Adblock.Czy ktoś może mi polecić podobny dodatek.

W Adblock można wyłączyć blokowanie na tylko jednej stronie. Klikasz w ikonkę ADB i nie blokuj na tej stronie czy jakoś tak/

Z tego co czytam to ty chyba tego dodatku nie używasz.

Używam ale dla Chrome. I po kliknięciu w znaczek z AdBlock mam “Włącz dla tej strony”. Mogę sobie odhaczyć i nie będzie mi blokować.

Instrukcja dla Firefox [o ile dobrze pamiętam]:

1 ) Kliknij prawym przyciskiem myszy na okno programu (nad paskiem adresu) i wybierz Pasek dodatków.

2 ) Na dole pokaże się pasek narzędzi i ikonka AdBlock. Kliknij na nią i wybierz “Wyłącz blokowanie na tej stronie”.

Z tego co widzę to źle pamiętasz,i z tego co ja zaobserwowałem nie da się tak ustawić Adblock plus żebym mógł oglądać YouTube.