Firefox 9.0.1- problewm z zawieszaniem


(Lukaszbobek12) #1

Witam. Mam mam Firefoxa 9.0.1 na Windows 7 Home Premium. Wszystkie aktualizacje robię na bierząco. Mam niestety problem. Od kilku dni podczas przeglądania internetu firefox zawiesza mi się. Muszę wyłączyć go przez menadźer zadań bo inaczej się nie da. Czy może mam wyczyścić pamięć podręczną firefoxa bo od sierpnia 2011 roku nie była czyszczona. A może to inna przyczyna. Muszę używać Internet Explorer, a do ''ognistego lisa'' bardzo się przyzwyczaiłem. pozdro :smiley:


(Archimond55) #2

Witam, obawiam się, że nie tylko ty masz taki problem - osobiście walczę z tym od 6-7 wersji.

Możesz spróbować wyczyścić pamięć podręczną, ale nie liczyłbym na poprawę. Reinstalacja też mi nie pomogła i dałem sobie spokój z liskiem (a szkoda). Nie wiem czy u Ciebie tak jest, ale jak w Menadżerze Zadań zrobimy "Zakończ zadanie" to FF wyświetli okienko "Zakończenie programu Firefox" - i jak wybiorę anuluj to wszystko wraca do normy (odwiesza się), ale nie na długo.


(Kamil™) #3

Pobrać CCleaner, do niego http://www.dobreprogramy.pl/CCEnhancer, ... 20019.html. Następnie zaznaczyć opcje dotyczące Firefoksa jak na screenie i wyczyścić:

http://imgf.pl/view/254423e5c027e50a02d5fd73875a0548


(Lukaszbobek12) #4

dobra dzięki CCleanera zainstalowałem sobie już kiedyś ale jak wyczyściłem to Firefox się nie zawiesza i od razu ma powera. dzięki za odpowiedzi