Firefox a kontrola UAC w windows 7

Witam! mam problem, używam windows 7 RC, lecz przy każdym uruchomieniu ff pokazuje mi się UAC, Używam 7 już od 3 miesięcy i ani razu nie miałem takiego problemu. Pojawił się on wczoraj i ciągle windows pyta mnie czy napewno mam uruchomić ff .Jak to wyłączyć?

Mam jeszcze drugie pytanie, czy na 7 antywirus NOD32 4, będzie mi dobrze chodził?

Zależy mi na szybkiej odpowiedzi

Dziękuje

Używam najnowszego Firefoxa 3.5.2 pod Windows 7 RC i nie mam takich komunikatów. Być może to wina jakieś wtyczki

Oczywiście, bez problemu

No to w takim razie wyłącz całkowicie UAC, według mnie to jest zbędne i niepotrzebne…

Możesz to znaleść w Panel Sterowania > Konta Użytkowników. Klikasz na napis Zmień ustawienia funkcji Kontrola konta użytkownika. Przesuwasz suwak na sam dół.

używam wtyczek:

adblock Plus

All-Glass

DownThemAll!

Fasterfox

Gmail Manager

Hide Menubar

Tab mix plus

Ps. Chrome działa bez zarzutu

Mylisz się. To niezbędne i konieczne

Na co dzień korzystam i pracuję na Win7 od czasu jego pojawienia się publicznie więc i z Firefoxa korzystam stale (obecnie Lisek 3.5.2) a Win7 b. 7137 PL. Nigdy nie było problemu z UAC - mam włączoną kontrolę konta.

Sprawdź czy nie uruchamiasz Liska w trybie Administratora.

Wielkie dzięki wislakKR. Nie wiem jakim cudem ff miał ustawione aby za każdym razem uruchamiał się w trybie administratora

Dzięki wszystkim za pomoc