Firefox czy IE?

Prosiłbym o rade… Nie wiem co wybrać i co jest lepsze : IE czy Firefox i które wersję są najlepsze i jakie te programy mają zalety. Proszę o szybką odpowiedź.

W sumie to prosiłem o rady jaką wybrać przeglądarke a nie o krytykowanie IE …

zaałeś pytanie tak… niecodzienne, że szok!

kto jeszcze w ogóle zamierza korzystać z IE na codzień :?: toż to czysta… głupota!

Firefox ma tyle zalet ile do niego wtyczek, rozszerzeń i zwolenników!

IE wręcz przeciwnie - dziurawe i bez przyszłości!

zalety --> działają strony, które są źle napisane, posiadają scrypty activeX, pozwala na ściąganie łatek ze stron MS (to już się zmienia - FF posiada plugin umożlwiwiające ten proces)

wbrew pozorom dużo użytkowników sieci - w połacznienu z nakładkami eliminującymi

zobaczymy co przyniesie IE7

:stuck_out_tongue:

Na poważnie - śmiało zainstaluj FF - poznasz korzystanie z sieci bez stresów i problemów z syfem :slight_smile:

Popieram uzytkownika Duch moim zdaniem IE chyba sie do Fierfox… czyli bardziej te 2… pozdrawiam

Wiesz zainstaluj FF, jak Ci się nie spodoba to możesz zawsze odinstalować i powrócić na IE :slight_smile:

Ja korzystam z FF i jestem bardzo zadowolony :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam :wink:

ja polecam ie, każdy ma prawo kożystać z tego czego chce …

Aha i jeszcze jedno pytanie… Czy mogę zainstalować FF gdy nie mam odinstalowanego IE?

tak, bo ie nie odinstalujesz

Nie odinstalujesz IE, a przynajmnie nie zaleca się bo IE jest zbyt zintegrowane z systemem. Na tym własnie polega ta magia alternatywnych przeglądarek, że nie musisz rezygnować z IE :slight_smile:

Poczytaj http://browsehappy.pl/ :lol:

Daruj sobie takie bzdurne posty.

Kosz

polecam przeczytac artykul z vortalu -> http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=24

Moim osobistym zdaniem na wlan nie widać znacznej różnicy, może fox jest troszeczkę lepszy ale minimalnie, różniece widać dopiero na łączach dsl , u kolegii porównanie robilismy i jest zachwycające. W firefoxie są też wygodne zakładki na głównym oknie . c ya

Jesteś tego pewien? :? Odinstalujesz IE, lecz zaleca się pozostawić go w spokoju…

A tak do tematu to polecam FF + pare pluginów [min. FasterFox] :stuck_out_tongue:

FF…Hmm…Jak dla mnie to nie zachwycająca…Ale podobno nie najgorsza;-D… Jeśli używałeś do tej pory IE to polecam Avant Browser-a, ten sam silnik lecz usprawnione działanie + rozszerzona o takie bajery jak blokada popapów i reklam :wink: Bez doinstalowywania różnych plag-inów

Napewno FF jest lepsze … ale IE tez sie czasem przyda…, i niema potrzeby go wyrzucac. :slight_smile:

raczej nie jest to wskazane :wink:

Myślę, że ten temat został wyczerpany a wybór jest oczywisty. :mrgreen:

Firefox. IE używam tylko tam, gdzie strony są napisane tylko pod IE, a niestety jest takich kilka.

http://www.firefox.pl/dlaczego.html#popups

:lol:

Firefox jest raczej szybszy od ie - ładowanie stron. Pozatym jest bezpieczniejszy :slight_smile: Tak czy siak ja polecam operę, a jeśli chodzi o wybór ie czy ff to polecam firefoxa :slight_smile: Pozdrawiam :slight_smile: