Firefox długo się włącza i nie wyświetla niektórych stron


(Becia89) #1

Witam,

dzisiaj po uruchomieniu netbooka Firefox włącza się nadzwyczaj długo, bo ponad 5 minut, a w końcu po włączeniu nie wyświetla niektórych stron np. http://swampland.time.com (pojawia się komunikat "Przekroczono limit czasu połączenia"). Sprawdziłam na innych komputerach w domu i na innych przeglądarkach i też nie wyświetla tych samych stron, natomiast problem z długo włączającym się Firefoxem występuje tylko na netbooku. Odinstalowałam i zainstalowałam ponownie Firefoxa i nic to nie dało. Wczoraj nie było żadnych problemów. Czy ktoś wie co nagle się stało i jak temu zaradzić. Ostrzegam, że nie znam się za bardzo na komputerach, więc proszę o wyrozumiałość :slight_smile:


(mrFreeze) #2

Dzisiaj jest jakiś problem z “Neobetonem”. Masz neta z tepsy?


(Becia89) #3

Tak, mam neta z tp. I to by wpływało na to, że nie wyświetla niektórych stron? A ktoś wie czemu nagle Firefox tak długo się włącza?


(MrBeckham666) #4

możliwe że masz zaintalowane za dużo rozszeżeń odinstaluj zbedne dodatki rozszeżenia itp z firefox znajdziesz to w ustawieniach programu.


(mrFreeze) #5

Też mam w pracy neo i dzisiaj dużo stron się nie otwiera. Gdzieś jest wątek na forum z dzisiaj, że są problemy. Jak będę w domu zobaczę na moim łączu.


(Becia89) #6

Dzięki. Odinstalowałam prawie wszystkie dodatki i teraz włącza się dużo szybciej. Nadal trwa to około pół minuty, ale to lepsze niż 5 minut.

Dzięki.


(Chillout) #7

Wykonaj: http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D … a:_Firefox

Aby odświeżyć FF.


(mrFreeze) #8

Tak jak myślałem w domu wszystkie stronki chodzą tak samo http://swampland.time.com jak i każda inna a w pracy niestety nie udało mi się załadować tej strony.