Firefox "gubi" historię odwiedzanych stron / LOG

Problem:

Prawie po każdym “zacięciu” się PCta zarówno Mozilla (1.7.12 PL i 1.7.12 PL) i Firefox (2.0.0.1.) nie mają zapamiętanych odwiedzanych przeze mnie stron internetowych. Czasem bywało również, że zakładki również znikały (ale robię kopie :slight_smile: ). Inni nie mają takich problemów.

Mam złe ustawienia czy co ?

LOG

Witam

Wejdź w Narzędzia --> Opcje --> zakładka prywatność

i zobacz czy masz zaznaczone w historii Pamiętaj strony odwiedzone w ciągu… i na ile dni masz ustawione. Oraz sprawdź także w historii czy masz zaznaczone Pamiętaj dane wprowadzone w formularzach i pasku wyszukiwania

Pozdrawiam

To oczywiście miałem pozaznaczane :slight_smile:

To co napisałem w pierwszym poście dzieje się również po formacie dysków. I chyba nie jest to wina przeglądarek :cry: Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje. A może mam jakiegoś robaka co mi zjada wybierane strony :mrgreen: Może mam trefnego WinXP…

W dodatku ostatnio podczas ściągania pliku z Rapidshare’a Firefox wykorzystywał ok 80% ( ! ) mocy obliczeniowej procesora, że aż praca całego PC znacząco zwolniła… :confused:

Jak widzicie, mam trochę dziwnych błedów z moim PC. Za rozwiązanie ich będę szczerze wdzięczny.

Jak ktoś wie/domyśla się co to może być, to proszę o wskazówkę :slight_smile: :mrgreen: