Firefox i flashget

mam firefoxa sciagnalem rozszezenie download witch . gdy klikam prawym przyciskiem na cos aby to sciagnac wybieram download witch=>i powini teraz byc flashget a jest nieprawidlowy URL. jak to naprawic?

Przy wszystkich plikach tak Ci się dzieje ??

ściągnij lepiej Flash Got do Firefoxa i wtedy spróbuj :!:

na dobreprogramy pisze nieprawidlowy URL a na innych DownloadWitch:Exutable C:\programfiles\flashget\flashget.exe does not exist taki komunikat jest

Post 2

a skad pobrac flashgota?

:arrow: flash Got

C:\programfiles\flashget\flashget.exe does not exist tak pisze jak klikne na cos zeby csiagnac z zainstalowanym flashgotem

Czy FlashGeta masz zainstalwoanego w takiej lokalizacji jak podałeś ?? Jeśli nie,to zmień w opcjach wtyczki lokalizacje flashgeta na właściwą.

a mozesz mi powiedziec dokladnie gdzie to zmienic

Narzędzia -> Rozszerzenia -> DownloadWith -> Opcje.

Tu masz screena:

flash9xi.jpg

nkaroln Flash Got to jest wtyczka do Firefoxa umożliwiająca współpracę przeglądarki z akceleratorami pobierania :slight_smile:

download witch to tez rozszezenie

Dokładnie ten sam link podałem wyżej.

Post kosz. :?

wybaczcie za zejście z tematu ale skąd pobrać wtyczke “download witch” ?? bo miałem ją ale reinstalowałem firefoxa i już nie mam :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

http://mozillapl.org/projekty/Dodatki/D … With?v=ve1

wwwwwwwwieeeelkie dzięki :smiley: sorki szukałem, ale myślałem , że to się pisze oddzielnie :?