Firefox i IE - błędy przy odtwarzaniu z Youtube

Witam, piszę, ponieważ mam pewien dość irytujący problem. Mianowicie ani w Firefox ani w IE nie mogę na Youtube zacząć odtwarzania momentu, który jeszcze się nie zbuforował. Powiedzmy, że filmik ma 10 minut. Klikam na pasku by odtworzył się od minuty 5. Normalnie powinno od tego miejsca zacząć buforowanie i problemu nie ma. A u mnie po prostu ten " znacznik " po kliknięciu na np 5 minucie wraca z powrotem na początek filmu i zaczyna się odtwarzanie - od początku. Aby móc obejrzeć 5-tą minutę to muszę poczekać, aż się zbuforuje do tego momentu.

Jak to naprawić, ponieważ jest to na prawdę irytujące. Pozdrawiam

Zapomniałem dodać, że dzieje się tak zwykle przy oglądaniu filmów w HD

Pisałeś kiedyś w poście, że przeformatowałeś komputer do Windows XP SP3. Czy masz nadal XP? W podobnej sytuacji skorzystałem z skorzystałem z porady na dole stąd: jak-przyspieszyc-youtube-t423558.html?hilit=serviceprovider Pilnowałem się, żeby dokładnie zmodyfikować i nie popełnić błędu. Teraz, mimo, że włączę film, kliknę w pasek w połowie, po sekundzie już mi odtwarza od połowy filmu. U mnie zadziałało. Nie pokazuje na pasku buforowania, że się zbuforowało do połowy, ale kliknę w pasek pod koniec i oglądam końcówkę. Także skorzystałem z modyfikacji w rejestrze XP przyśpieszającej internet o 20% - porad jest do tego - pełno w necie.

Dodane 27.04.2013 (So) 22:48

Dodam jeszcze, że jest związek głupiego zachowania się buforowania filmów youtube, z kartą graficzną. Wyświetlanie w jakości HD i najwyższa rozdzielczość ekranu, potrafią zająć cały obszar pamięci sterownika grafiki. Można trochę ustawiać, ale lepiej trochę zejść z rozdzielczości i mieć lepszy komfort oglądania filmów HD. Oczywiście, że nie musi to, co napisałem dotyczyć Twojej maszyny, ale to też jedna z wielu możliwości.

Ale nie chodzi o to, że mi się wolno buforuje, czy mam problem z oglądaniem HD. Normalnie mogę oglądać filmy w HD bez żadnych problemów. Chodzi o to, że po prostu gdy film ma np. 10 minut, a ja bym chciał zacząć oglądać od razu od minuty 8 to gdy klikne na pasku czasu na 8 minute ten znacznik czasu wraca na początek i cały film leci od początku. To jest po prostu jakiś błąd przeglądarek, bo ostatnio się pojawił. Ale tak się kończy kombinowanie idiotyczne jak z tym allegro, że co 3 strona się wysypuje. Windows’a mam 7-ke