Firefox i informacje o dodatkach

Witam :smiley:

Firefox wersja 3.0.12 problem w tym ze co jakiś czas po uruchomieniu przeglądarki nie pojawia sie strona startowa lecz informacja o zainstalowanych dodatkach. Jest sposób aby temu zaradzić ?

Raczej nie,tak się dzieje po aktualizowaniu do nowszych wersji,myślę że musisz z tym żyć.Mam to samo,już się przyzwyczaiłem.Chyba że zrezygnujesz z dodatków co zapewne nie jest wyjściem :slight_smile: .

każdy narzeka na IE a FF daje tez ładny popis :?

Troszkę się pomyliłem,sprawdziłem No Script i tam znalazłem opcję wyłączenia.Zaraz sprawdzę resztę.

Dodano

W reszcie nie mam tej opcji,ale mam mało dodatków,może jeszcze się ktoś wypowie.

Dziwne, możesz wkleić screena, a najlepiej zainstaluj najnowszą wersję Firefoxa:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … x+3.5.1+PL

Czy chodzi Ci o stronę konkretnego dodatku, który po aktualizacji wyświetla swoją stronę (jak NoScript)? Jeśli nie to pokaż jaka strona Ci się włącza.

Tego nie da się wyłączyć.

Dodatki, które masz zainstalowane, po swojej aktualizacji prawie zawsze (mało jest dodatków bez tego powiadomienia) wyświetlają swoją stronę (No-script, Skipscreen chociażby), w której opisane są zmiany w nowej wersji. Nie da się tego ominąć najczęściej, bo takiej opcji po prostu nie ma. Musisz z tym żyć :stuck_out_tongue: te dodatki aż tak często się nie aktualizują, żeby było to irytujące :stuck_out_tongue:

wklejam screna aby rozwiac watpliwosci

cbc1d4dce572dfafm.png

Czyli chodzi Ci o okno zarządzania dodatkami. Czy ono pojawia się zamiast głównego okna Firefoksa, czy razem z nim?

pojawia sie nieregularnie i niewiem od czego zalezy po jegho zamkniecie wyswietla sie strona startowa.

Sprawdź w Opcjach->zaawansowane->aktualizacja-czy jest zahaczone “automatycznie zainstaluj nowe aktualizacje” czy “pytaj co robić”,bo na zrzucie widziałem że AdBlock sygnalizuje znalezienie nowych aktualizacji.

odznaczyłem automat’a zobaczymy co będzie teraz :wink: