Firefox i informacje o dodatkach

(Irekxara) #1

Witam :smiley:

Firefox wersja 3.0.12 problem w tym ze co jakiś czas po uruchomieniu przeglądarki nie pojawia sie strona startowa lecz informacja o zainstalowanych dodatkach. Jest sposób aby temu zaradzić ?

(Semtex) #2

Raczej nie,tak się dzieje po aktualizowaniu do nowszych wersji,myślę że musisz z tym żyć.Mam to samo,już się przyzwyczaiłem.Chyba że zrezygnujesz z dodatków co zapewne nie jest wyjściem :slight_smile: .

(Irekxara) #3

każdy narzeka na IE a FF daje tez ładny popis :?

(Semtex) #4

Troszkę się pomyliłem,sprawdziłem No Script i tam znalazłem opcję wyłączenia.Zaraz sprawdzę resztę.

Dodano

W reszcie nie mam tej opcji,ale mam mało dodatków,może jeszcze się ktoś wypowie.

(StG 44) #5

Dziwne, możesz wkleić screena, a najlepiej zainstaluj najnowszą wersję Firefoxa:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... x+3.5.1+PL

(Sawyer47) #6

Czy chodzi Ci o stronę konkretnego dodatku, który po aktualizacji wyświetla swoją stronę (jak NoScript)? Jeśli nie to pokaż jaka strona Ci się włącza.

(Hitm3n) #7

Tego nie da się wyłączyć.

Dodatki, które masz zainstalowane, po swojej aktualizacji prawie zawsze (mało jest dodatków bez tego powiadomienia) wyświetlają swoją stronę (No-script, Skipscreen chociażby), w której opisane są zmiany w nowej wersji. Nie da się tego ominąć najczęściej, bo takiej opcji po prostu nie ma. Musisz z tym żyć :stuck_out_tongue: te dodatki aż tak często się nie aktualizują, żeby było to irytujące :stuck_out_tongue:

(Irekxara) #8

wklejam screna aby rozwiac watpliwosci

cbc1d4dce572dfafm.png

(Sawyer47) #9

Czyli chodzi Ci o okno zarządzania dodatkami. Czy ono pojawia się zamiast głównego okna Firefoksa, czy razem z nim?

(Irekxara) #10

pojawia sie nieregularnie i niewiem od czego zalezy po jegho zamkniecie wyswietla sie strona startowa.

(Semtex) #11

Sprawdź w Opcjach->zaawansowane->aktualizacja-czy jest zahaczone "automatycznie zainstaluj nowe aktualizacje" czy "pytaj co robić",bo na zrzucie widziałem że AdBlock sygnalizuje znalezienie nowych aktualizacji.

(Irekxara) #12

odznaczyłem automat'a zobaczymy co będzie teraz :wink: