Firefox i kurnik.pl

witam

Mam taki problem, który sie wiąże ze stroną http://www.kurnik.pl (czyli jak domniemuje z java) i firefox. Więc polega problem na tym, że gdy zamykam okno to srednio raz na 5 razy zamykają sie wszystkie otwarte okna w firefoxie - jest to irytujaca jak diabli - bo musze od nowa sie logowac itd…

może ktoś sie orientuje jak sobie z tym poradzić??

Prawdę mówiąc mam identyczny problem, nie tylko na Kurniku. I nie wiem jak sobie z tym poradzić. Chciałem tylko, byś wiedział, że nie jesteś odosobniony. :wink:

Ja też tak mam

Ja nie mam. Choć często jestem na kurniku. Może powinniście mieć najnowszą jave?

Tutaj można sprawdzić, czy zainstalowana na naszym komputerze wersja Javy jest wersją najnowszą.

Wystarczy kliknąć na Verify Installation.

Zeber Jeśli okaże się że to nie wina javy i problen nadal będzie występwał wejdz w pomoc --> Zgłoś niedziałającą wiitrynę Zanim to zrobysz wejdź na tą stronę która nie działa. Specjaliści pracujący nad Firefox’em powinni naprawić problem Możesz jeszcze jaak strona jest wyświetlana przez inną przeglądarkę. Jeśli na innych przeglądarkach będzie strona będzie chodzić bez problemów to zrób to co wyżej napisałem.

no zainstalowalem najnowsza jawe i jest tak samo…

a tego typu problem tylko w firefoxie mam… inne przegladarki dzialaja dobrze…

a zgloszenie niedzialajacej wyitryny mi bardzo nie pomoze raczej… chyba bardziej programistom firefoxa… chyba trzeba wrocic do ie… :frowning:

chyba ze ktos ma jeszcze jakies pomysly…?

Zeber Zgłoś tą witrynę i problem powinien zostać rozwiązany po pewnym czasie. Ewentualnie problem może zniknąć w Firefox’ie 2.0.

Złączono Posta : 22 Lipiec 2006, 15:53:46

Nie rozumiem twojego rozumowania. Programiści są od tego żeby ulepszać Firefox’sa i usuwać jego błędy.

Spróbuj przeinstalować firefoxa na nowo. Może pomoże. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ht=firefox