Firefox i Opera wieszają się

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu.

Przeglądarki internetowe: Firefox i Opera (najnowsze wersje) wieszają się przy próbie wejścia na dwie konkretne strony. Przy wchodzeniu na inne działaja normalnie. Przeglądarka Firefox na innym komputerze w tej samej, domowej sieci wczytuje dwie wspomniane strony normalnie. Korzystam z Windows XP Home Edition SP3, skanowanie Gdata Notebook Security 2011 oraz Malwarebytes’ Anti-Malware nic nie wykazało.

Wiec zostala tobie w/g mnie jeszcze jedna dla ciebie alternatywa…

Zainstaluj Google Chrome !!

Zgadzam się. Zainstaluj Google Chrome. :slight_smile: Albo inne mniej znane przeglądarki, które można znaleźć na www.dobreprogramy.pl.

Do dwóch powyższych Forumowiczów:

Muszę Was rozczarować. I tego próbowałem. W przeglądarce Chrome ten sam problem.

Czy jeszcze ktoś z szanownych użytkowników forum ma pomysł, jak to “ugryźć”?

Proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję. :slight_smile:

Jaki masz sprzęt(ram, procesor)?? Problemem może być mała ilość ramu lub za słaby procesor. :!:

Procesor chyba Celeron 1,83 Ghz, 1 GB RAM. Podejrzewam, że komputer z tej samej, domowej sieci, wspomniany w poście początkowym, ma zbliżone parametry, a tam wszystko w Firefoxie otwiera się normalnie.

Jakie to strony ?

Może blokuje je antywirus bo są niebezpieczne. :!:

Jakie strony? Proszę się nie śmiać. Jedna to Pudelek, a druga to taka… khm, khm :oops: Nawet dzis dołączyła trzecia, na której się Opera zawiesiła: Fotka. Ale jak wspominałem, na innym komputerze, w tej samej sieci domowej, strony te otwierają się bez problemu. Na tym właśnie komputerze jest ten sam antywirus (GData), co u mnie.