Firefox i scroll - problem

Zaczęło się bardzo dziwnie - ni z tego ni z owego po włączeniu FireFoxa zniknęły wszystkie zakładki, ustawienia etc. a strona dziwnie się “trzęsła” w górę i w dół. Oczywiście poszły wszelkie mozliwe skany i reinstalka FF. Nic nie pomagało. Jakiekolwiek próby zmiany ustawień programu konczyły się tym, że po ponownym uruchomieniu wszystko było jak przed zmianami.

W końcu przywracanie systemu - dalej nic. Poprawę przyniosła dopiero “naprawa” systemu z płytki z WinXp - nie trzęsie, można grzebać w opcjach. Tylko nie działa rolka. Próbowałem zainstalować 2.0 (mam 2.0.0.1), 1.7, 1.5 a nawet betę 3.0 - wszędzie nie działają. Za to w każdym innym miejscu wszystko jest ok - i w IE, i w edytorach tekstu etc.

Myszkę mam w sumie najprostsą, kulka i kabelek, a4tech presto 325. 4 przyciski i dwie rolki - sterowników nigdy nie instalowałem, bo wszystko działało bez. Mam je na dyskietce - która, jak to dyskietki, nie działa - a w Sieci nie mogę znaleść nawet na stronie producenta.

W about:config wszystkie “mousewheel.withnokey” są ustawione defaultowo. Oprócz tego komp działa normalnie, więc nie bardzo mam ochote reinstalować system z powodu dziwnego zachowania przeglądarki.

Ad-aware i avast nie pokazują żadnych błędów…

Złączono Posta : 28.12.2006 (Czw) 17:01

Śmiem twierdzić, że przeniesienie tego tematu do “Hardware, Sterowniki” nie jest zbytnio przemyślane (wspomniałem o tych rzeczach w kontekście, że problem nie leży w sterownikach ani sprzęcie), ale whatever ;]