Firefox i skrót funkcji "Wstecz"

Mam firefoxa i nagminnie przez przypadek używam funkcji Wstecz. Czy jest jakiś skrót do tej funkcji za pomocą myszki (klawisze, gesty)? Denerwuje mnie to, bo często przez przypadek cofam się do poprzednio odwiedzonej strony. Jak to wyłączyć?

Jesli nie masz wtyczki Mouse Gestures lub innej podobnej, to nie wiem jakim cudem Ci się cofa.

nie mam żadnych wtyczek

Cofa się, na 100% jest to sterowanie z myszki, w opcjach nigdzie czegoś takiego nie ma, więc pytam społeczność tego forum :stuck_out_tongue:

Jezeli nie masz myszki gdzie masz dodatkowe klawisze to albo jesteś zmuszony do kilkania Wstecz , co zazwyczaj konczy się tak jak u ciebie, albo zainstalowane roserzenia które podał dArk i ustawieni funkcji wstecz jako gest myszki :slight_smile:

Edit:

Komu sie chce naciskać Backspace :stuck_out_tongue:

:pada:

Nieprawda. Wystarczy że klikniesz na przycisk “backspace” i już się cofasz.

A może przez przypadek :stuck_out_tongue:

ale ja coś robię tylko i wyłącznie myszką. Albo to jakieś gesty myszy, albo klawisze, albo coś z rollerem :stuck_out_tongue:

To zainstaluj:

http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/ba … nach/gesty

I sobie ustaw jak dusza chce :wink:

:pada:

Zenek Rolnik , nie rozumiesz mnie…

chodzi o to, że ja tego NIE CHCĘ a tak MAM! Bez wtyczek!

Może masz Tam mix pplus Jesli tak to wejdz w opcje tej wtyczki > myszka i tam bedzie napeweno

Hmm a nie pamietamasz jakie klawisze naciskasz i one powodują wciśnięcie opcji wstecz :?

Mozliwe ze masz myszkę z dodatkowymi przyciskami które nieświadomie naciskasz i uruchamiają opcję wstecz.

nie pamiętam, to mi się przypadkowo robi

nie, niemożliwe ;] standardowa, 2 przyciskowa + roller :stuck_out_tongue:

Ale na 100% nie masz TAB Mix Plus ???

To sprawdz czy tą samą przypadłośc masz w nowym profilu :?

Start-uruchom-firefox.exe -profilemanager

I tworzysz nowy profil, na który się logujesz i sprawdzasz jak sie zachowuje przeglądarka.

a skrót klawiszowy ALT+Kursor lewy dolny