Firefox i YouTube "wystąpił błąd, spróbuj ponownie później

Najnowszy firefox nie odtwarza filmów na Youtube pojawia się

"wystąpił błąd, spróbuj ponownie później. Ponowna instalacje nie pomaga.

U mnie problem nie występuje. Masz tak od dłuższego czasu? Bo ten komunikat czasem się pojawia, ale to przejściowe - często kilka odświeżeń strony załatwia sprawę.

Problem pojawił się ok tydzień temu, czasami odtwarza ok, ale najczęściej pojawia się, odświeżenie nie pomaga, w tym czasie inne przeglądarki ie, opera dają radę bez problemu.

Może któryś z dodatków przeszkadza? Uruchom Firefoxa w trybie awaryjnym (bez dodatków) i zobacz czy problem będzie występował nadal…

Błąd występuje tylko kiedy jestem zalogowany na swoje konto, po wylogowaniu jest ok, dlaczego ?

Korzystasz z firefox 4 czy 3.6??

Miałem tak samo ale tylko gdy filmy włączałem w rozdzielczości 480. Spróbuj zaktualizować Firefoxa i Flasha, może coś da… A jak nic nie da to spróbuj zmienić ustawienia rozdzielczości oglądanych filmów na YT.

ff 4.0 flash też najnowszy, zmiana rozdzielczości nie pomaga.

Może spróbuj tą wtyczką usunąć ciasteczka Flasha … Jak to nic nie da to nie wiem.

Mailem to samo swego czasu na wszystkich przeglądarkach ze względu na przeciążenia na YT (transfer 256-384, długie pingi…) i tym samym długie oczekiwanie na rozpoczęcie ładowania.

U mnie przestawienie MTU pomogło (modem GSM). Przy zalogowanym koncie więcej informacji jest przesyłanych na linii użytkownik-serwer, więc to też może dodatkowo opóźniać wczytywanie filmu. Sprawdź pingiem czy nei gubisz pakietów oraz download na np. noc.gts.pl.