Firefox - jak usunąć zapis stron

Witam serdecznie!

Chciałem zapytać, jak mogę wyczyścić z historii FF 3.1 strony www, które pojawiają się (rozwijają) z paska adresów stron www, gdy zacznę pisać “www…”?

Szukałem wszędzie takiej opcji i brak.

Proszę uprzejmie o pomoc.

Wejdź w USTAWIENIA obok okna,w którym wpisujesz dane adresu i w nowym oknie przejdź do Propozycje zapytań.Zaznacz:Nie podawaj propozycji zapytań w polu wyszukiwania.

O to Ci chodzi?

Hmmm, A gdzie mogę znaleźć te USTAWIENIA?

obok pola adresu mam po lewej: flashblocka i adblocka, “nowa karta”, “odśwież”, poza tym po prawej od pola adresu “www” mam wyszukiwarkę google (pasek do wpisywania haseł). i nic więcej.

Gdzie by mogły być te PROPOZYCJE ZAPYTAŃ? Nie ma tego w Opcjach (w Narzędziach) czasem gdzieś? :slight_smile:

I gdzie jest taka opcja: “Nie podawaj propozycji zapytań w polu wyszukiwania”… ?

Narzędzia -wyczyść dane prywatne :slight_smile:

Narzędzia > Opcje >Zaawansowane >Ogólne i tu odznacz polecenie - Rozpocznij wyszukiwanie podczas wpisywania

tekstu > OK

rozwiń ten pasek z tymi stronami zapisanymi, zaznacz na niebiesko wybraną stronę i naciśnij na klawiturze “Delete” powinno znikać na zawsze,ale upewnij się czy zniknęło zamykając wyszukiwarkę i ponownie otwierając, zobaczysz czy odniosło skutek.

Jemu chodzi o tzw autouzupełnianie.Jak zaczyna pisać system zaczyna mu podpowiadać podobne adresy.

Czytajcie uważnie pierwsze posty.