Firefox - nachodzenie kolumny tekstu na zdjęcia

 Próbuje otworzyć w przeglądarce Firefox witrynę programu TV ‘Planete Plus’, aby sprawdzić ramówkę na dziś, ale ‘zapadają mi się marginesy’, jedna kolumna zachodzi pod drugą, tekst chowa się za kolumnę , sprawia to takie wrażenie jakby strona www była źle zaprojektowania, jakby błąd w CSS’ie, jednak w innych przeglądarkach jak Chrome czy Explorer, strona ‘Planete Plus’ śmiga bez zastrzeżeń. Ponadto pojawiają się w tekscie hiperłącza, podkreślone wyrazy w kolorze zielonym, odsyłające do nietypowych stron. Wczoraj zainstalowałem ponownie Mozillę Firefox 27, ale bez zmian. Potrzebny jakiś plug-in, może Flash coś szwankuje? Chciałem zamieścić załączniki ale, za duzy format pliku, dopuszczalna wielkość pliku do 4 KB ;///, w tej sprawie też podpowiedzcie! Proszę o wskazówkę. Z góry dzięki! !!

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Jak masz ustawioną wielkość czcionki?

Normalnie, to w FF wielkość czcionki jest nieustawiona pod powiększanie stron. Trzeba ustawić maksimum i minimum rozmiaru, a także pozwolić, żeby strona stosowała swoje czcionki. U mnie przy powiększeniu dla ślepakowi 150%, czcionki na Twojej stronie nie załażą na siebie. A tak mam ustawione:

http://prntscr.com/2rsf24

 

Przy innych ustawieniach czcionek, w innych przeglądarce, może się wyświetlać inaczej. Tu- konkretnie Firefox 27.

Niestety zmieniłem ustawienia według wzoru i bez zmian ;/

Jakie masz dodatki w Lisie, spróbuj też tak: Przycisk Firefox-> Pomoc -> uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami -> sprawdź czy problem nadal występuje.

Tak, coś z dodatkami, bo pojawia się napis ‘Ads not by this site’. Mam AdBlock Plus, Default Tab, Fast Dial, HDvid Codec, Plus-HD.

 

Gitarka gra! !!

Ale rozwiązało problem w trybie normalnym? AdBlock pewnie miesza, dodaj stronę do białej listy AdBlocka i powinno grać w trybie normalnym.