Firefox nie odtwarza filmików na onecie

Posiadam Firefox/2.0.0.16 po włączeniu filmiku wyskakuje wiadomość:

Twoja przeglądarka nie posiada odpowiedniego oprogramowania aby wyświetlić ten materiał.


1) Pobierz plik instalacyjny wmpfirefoxplugin.exe

2) Zamknij wszystkie okna przeglądarki Firefox

3) Uruchom zapisany plik instalacyjny

4) Uruchom ponownie serwis onet.tv

Ściągam wtyczkę, wyłączam firefoxa, instaluje wtyczkę no i po ponownym uruchomieniu wyskakuje taka sama wiadomość.

Narzędzia> dodatki> wtyczki> Microsoft Windows Media Player Firefox Plugin: sprawdź, czy jest i czy jest włączona (powinna być napisana na czarno). Jak jest włączona to wyłącz wtyczkę, uruchom ponownie Firefox’a i włącz wtyczkę.

Jeśli korzystasz z jakiegoś filtra reklam to wyłącz go.Przyczyną może być jeden z elementów zainstalowanego filtra reklam.

Wtedy musisz po kolei uruchamiać kolejne filtry i sprawdzić,który spowoduje blokadę.

Jak nie pomoże to, co napisali koledzy wyżej, to na próbę zainstaluj rozszerzenie “User Agent Switcher”. Restart przeglądarki, czyszczenie danych prywatnych, przedstaw się jako IE i jeszcze raz spróbuj z tym onetem (u mnie też krzyczał o tę wtyczkę…mimo, że używałem FF pod Linuxem).

Warto też uaktualnić Windows Media Playera do wersji 10 lub nowszej.

PS. Onet zawsze miał gdzieś użytkowników innych przeglądarek niż jedyna słuszna.

u mnie problemem był zainstalowany program do blokowania reklam ADBLOCKPLUS. Będąc na stronie do odtwarzania tv klikamy na ikonę ABP prawym przyciskiem myszy i tam znajdujemy zakładkę “Wyłącz blokowanie na onet.tv” i stawiamy “ptaszka”