Firefox nie otwiera strony

Witam, mam problem z przeglądarką firefox. Nie otwiera mi strony mojanorwegia. pl. Z innymi stronami nie mam tego problemu.

Po zainstalowaniu nowego systemu i najnowszej wersji firefox-a otworzę stronę mojanorwegia. pl, zaloguję się na niej i mogę jeszcze

kilka razy poklikać na stronie, a później wyskakuje biała strona i napis " 400 - Bad Request"

Po ponownym uruchomieniu firefox-a od razu wyskakuje biała strona po wpisaniu adresu mojanorwegia. pl

Dodam, że na przeglądarce internet explorer wszystko jest ok.

Antywirus Avast nie informuje o jakiejś blokadzie dla tej strony.

Gdzie leży problem ?

Proszę o wskazówki jak to odblokować.

Jeśli założyć, że nie zmieniałeś specyficznych ustawień w przeglądarce (proxy i paru rzeczy w about:config związanych z połączeniami), to możliwe że występuje jakiś problem z ciastkami tej strony. Sprawdź jaki efekt będzie po przeczyszczeniu ciastek i pamięci podręcznej Fx’a: Opcje - Prywatność - wyczyść ostatnią historię - Szczegóły, zaznaczone tylko “Ciasteczka” i “Pamięć podręczna”, z rozwijanej listy “Okres do wyczyszczenia” wybierz “Wszystko”.

Sprawdź też przy okazji (przed i/lub po czyszczeniu) ja sprawa wygląda przy wyłączonym Avast’cie.

Pomogło - wyczyszczenie “Ciasteczka” i “Pamięć podręczna” , z rozwijanej listy “Okres do wyczyszczenia” wybierz “Wszystko”.

Ok, dziękuję za pomoc.