Firefox nie pamieta i nie wpisuje hasel

Firefox nie pamięta i nie wpisuje haseł w okienkach przy logowaniu na stronach www z formularzem do tegoż, nie pisuje automatycznie żadnych danych wszystko trzeba ręcznie klikać na klawiaturze,problem od ostatniej aktualizacji, nic nie pomaga usunięcie hasła i próba ponownego dodania - nie zapamięta i nie doda za cholerę, wcześniej wszystko było ok.

Wtyczki są zielone wszystkie, addon też, żadnych problemów, Firefox 12b4 x32 na x64 7. Wszystkie okna logowania pozostają puste pomimo tego,że hasło jest zapamiętane i dostępne na FF.

Jak zauważyłeś jest to wersja rozwojowa więc może zawierać błędy i niedoróbki.

Zobaczy czy na nowym profilu jest ten sam problem (Start > uruchom > firefox -p > Stwórz nowy profil). Jeśli nie, nasuwa się jedna myśl. Stary profil koliduje z nową wersją programu.

czyli co uninstal i na czysto nowa wersje czy jak

Czy opcja 'Pamiętaj Hasła do witryn" jest zaznaczona?

Przycisk Firfox-> Pomoc-> uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami-> sprawdź czy problem występuje-> daj znać.

Odpowiedź jest w pierwszym poście:

Nie musisz nic usuwać. Jeśli korzystasz z synchronizacji Firefoxa możesz bez problemów stworzyć nowy profil tak jak podałem wyżej i zsynchronizować część danych (niektóre pliki konfiguracyjne dodatków mogą się nie pobrać i trzeba będzie ponownie konfigurować).

Ja się nie pytam czy tam są hasła, ja się pytam czy dana opcja jest znaczona…

To że wszystkie dodatki są kompatybilne jest bez znaczenie, być może któryś miesza, samo utworzenie nowego profilu nie jest głupie, jednak można spróbować bez tego, nie widziałem na forach Mozilli zgłoszeń z tym problemem, wygląda to na “problem lokalny”.

Na wyłączonych dodatkach i ustawieniach domyślnych działa jakby lepiej tzn. nie ma problemu, problem w tym, który dodatek blokuje formularze?

Nie korzystam, jest zaznaczona, a jak myślisz

Tzn że jednak dodatek miesza, podaj listę, ewentualnie użyj opcji szukania selektywnego, wyłączasz pojedynczo dodatki i sprawdzasz aż znajdziesz winowajcę :wink:

Przecież każdą wtyczkę lub rozszerzenie można po kolei wyłączyć, sprawdzić efekt i ponownie włączyć.

Sprawdź też w przeglądarce ustawienie Narzędzia=>Opcje=>Prywatność=>Historia=>Ustawienia=>Dane - czy nie jest zaznaczona opcja,że przy zamykaniu programu Firefox powinny być usunięte elementy : zapamiętane hasła

No by sobie hasła czyścić samemu to… , co do dodatków podejrzewam adbloka, gostery

Sprawdziłeś to? Jestem na Nightly i nie mam żadnych problemów z hasłami, wątpię aby to był Ad Block, szybciej Gostery, jednak jeżeli tego nie sprawdzisz to się nie dowiemy :wink:

Wyłączaj pojedynczo dodatki i znajdziesz problematyczny…