Firefox nie pamięta ustawień

Mój problem polega na tym, iż gdziekolwiek nie zaznaczę opcji “zapamiętaj mnie” (np. dobreprogramy, gmail) to po ponownym uruchomieniu firefoxa i tak muszę się logować na nowo.

Firefox 3.6.6.

1.Wejdź w Narzędzia->Opcje->zakładka ‘‘Prywatność’’ i sprawdź czy masz ustawione na ‘‘Program Firefox’’ -Będzie zapamiętywał historie-

  1. —//— zakładka ‘‘Bezpieczeństwo’’ i sprawdź czy masz zahaczone okienko ‘‘Pamiętaj hasła do witryn’’

Jeżeli to wszystko masz tak jak należy to wina może leżeć po stronie jakiegoś programu do optymalizacji systemu jeżeli takowego używasz i po wyłączeniu przeglądarki ,program ten czyści ciasteczka itp. i stąd ten problem.

Ja z 3.6.6 mam podobne problemu na niektórych stronach. Wcześniej na pewno wszystko działało tak jak powinno. W ogóle FF od wersji z osobnymi procesami dla wtyczek to jakaś porażka moim zdaniem. Masa ludzi skarży się, że np. nie może zainstalować/zaktualizować flash playera…

Tak więc nie jesteś sam ze swoim problemem. Pozostaje czekać na kolejną wersję… Być może coś się poprawi.

Na nie których stronach to tak każdy ma i to nie jest wina FF tylko ustawień danej strony, że po iluś tam sekundach następuje automatyczne wylogowanie i po odświeżeniu strony trzeba się na nowo logować , a na stronie ‘‘dobreprogramy’’ takich ustawień zabezpieczeń nie ma ustawionych.

amorek273 , dobrze kombinujesz ale nie chodzi o zapamiętywanie haseł tylko o zapamiętywanie ciasteczek - trzeba sprawdzić opcje zażądania ciasteczkami.

Ciasteczka są zapamietywane - przynajmniej tak jest zaznaczone. Z tą historią też już próbowalem.

Adblock wyłączyłem bo kiedyś przez niego miałem takie jaja…

żaden program optymalizacyjny nie dziala mi w tle więc na bierząco nic nie usuwa.

no cóz dla mnie jest to dość ważna funkcja więc firefox na razie wypada… może się skusze sprawdzić jak to działa w finalnej 4.0 ale obecnie się przesiadam bo w innej przeglądarce wszystko mi dziala :slight_smile: