Firefox nie uruchamia się

Format to może być jedyne wyjście

na logach sie nie znam więc czekaj na innych

Mam ten sam problem dobrze że zauważyłem twój post bo miałem już pisać nowy wątek też mi się nie uruchamia wyskakuje komunikat że program jest już uruchomiony należy zakończyć proces problem w tym że go nie uruchamiałem i nie ma procesu Firefoxa w menedżerze zadań działa tylko gdy uruchomię jako administrator.

Nie rozumiem, działa Ci gdy uruchomisz jako administrator :expressionless: Jeżeli chodzi o administratora komputera, to ja cały czas działam na administratorze. Usunąłem smss.exe oraz svchost.exe z błędnego katalogu drives, ale i tak dalej nie mogę włączyć firefoxa :? Bardzo proszę o pomoc :frowning:

Chodzi o wbudowane konto administratora gdy uruchomię przez nie to działa a gdy uruchomię normalnie na swoim koncie też administrator to nie działa też nie rozumiem w czym problem.

lucjusz8744, mniejsza o to, czy pomoże ktoś, bo nie wytrzymuję, żadnego filmu nie mogę ściągnąć ani nic, firefox nadal nie działa, a formatować nie mam zamiaru ;/

Ten program może być ostatnią deską ratunku : http://programy.pcworld.pl/pc/programy/ … .1.80.html . po uruchomieniu zobaczysz okno z wszystkimi programami .

po wybraniu programu do usunięcia klikasz -odinstaluj - i w następnym oknie wybierasz tryb zaawansowany,

program poprowadzi cię dalej.Masz sporo do usunięcia, przede wszystkim wszystkie " toolbary " a szczególnie

ASK toolbar to prawdopodobnie przez niego złapałeś " delfinio ". Następnie wróć do standartowego wyglądu XP

[pozbądź się -style XP].,o wygląd zadbasz później .Po tych czynnościach otwórz jeszcze raz " Revo " i daj screena z listy zainstalowanych programów. Na razie tyle,bo jeszcze trzeba si ę zająć autostartem.