Firefox nie wyświetla niektórych elementów


(jowit@) #1

Hej,

Zawsze bardzo ceniłam Vaio Care, który co jakiś czas robi porządek w moim komputerze, ściąga aktualizację itd. Wczoraj jednak wpadł na jakiś dziwny pomysł i zablokował mi niektóre funkcje Mozilli - nie wyświetlają się niektóre obrazki, nie mogę 'normalnie' zalogować się do Gmaila [działa tylko widok podstawowy], nie mogę skorzystać z wszystkich opcji panelu administracyjnego strony, którą prowadzę.

Odinstalowałam FF, ściągnęłam najnowszą wersję i zainstalowałam raz jeszcze, ale to nic nie dało. Czy ktoś mógłby powiedzieć mi, o co chodzi i jak się z tym uporać? Będę bardzo wdzięczna za wskazówki i obiecuję wesołą nagrodę,

Pozdrawiam, smutna Jowi


(Longhorn2009) #2

Sprawdź czy problem występuje w trybie awaryjnym przeglądarki - z menu u góry w zakładce Pomoc wybierz Uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami. Jeśli w trybie awaryjnym zadziałają obrazki to winny jest dodatek lub zmieniona opcja (Opcje > Treść > Pobieraj obrazki automatycznie).

Ewentualnie cofnij zmiany w programie Sony jeśli jest możliwość lub użyj przywracania systemu do momentu, kiedy FF działał.


(Pablo79) #3

Podczas odinstalowywania przeglądarki Firefox, usunełaś z profil przeglądarki z katalogu: Windows XP - Dane Aplikacji, Windows Vista, 7 - AppData??


(jowit@) #4

Już wszystko w porządku - musiałam wyczyścić pamięć podręczną. Dzięki za podpowiedzi!