Firefox - odzyskiwanie zakładek

Witam,

koleżanka ma problem - wczoraj nagle zniknęły jej wszystkie zakładki w firefoxie. Chcąc jej pomóc kazałem wejść do folderu *****.default i znaleźć plik bookmarks.html - okazało się że takiego pliku nie ma. W folderze bookmarkbackups ma pliki sprzed miesiąca, a chodzi jej głównie o zakładki które dodała właśnie wczoraj.

Pomyślałem, żeby odzyskać bookmarks.html jakimś programem do odzyskiwania danych - żeby sprawdzić czy to się uda i odpowiednio poinstruować zrobiłem na swoim kompie kopie tego pliku wraz z bookmarks.bak, usunąłem z folderu ****.default ale progam GetDataBack nie widzi tych plików. Zanim jednak zacząłem próbować innym programem odpaliłem firefoxa i… mam wszystkie zakładki. Wywaliłem też wszystkie pliki z folderu bookmarkbackups a zakładki nadal są. Gdzie więc są one zapisane, skoro bez tych wszystkich plików firefox wciąż je ma?

Pytam, bo może wystarczy odzyskać inny plik który będzie widziany przez program GetDataBack, ewentualnie jeżeli macie inne pomysły jak przywrócić w firefoxie zakładki - z wielką chęcią wysłucham :slight_smile:

Pozdrawiam