FireFox & Opera

Witam co wolicie z przeglądarek Opere czy FireFox ANKIETA jest tylko dla tych co mają Opere lub FireFox :smiley:

Polecam lekturę zasobów forum. Na przykład taki temat:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ra+firefox

I wiele, wiele wiecej…

Opera bezpieczniejsza i ma wszystko w sobie. Obie zainstaluj i potestuj.

firefox za często i gubił zakładki dlatego go zmieniłem na opere.

Lisek :wink: Prosty, skromy, mocny :wink:

Opera

Opera <- I wszystko jasne

Firefox <- I wszystko purpurowe

Firefox

Opery nie lubie, wole już Jazz :lol:

Widzę, że regulaminu nie czytasz i dlatego nie wiesz, że 2 kolory są zarezerwowane dla administracji i moderatorów

Pozdrawiam Gutek2222

nie wiem nad czym w sie ludzie zastanawiace ,Opera to najwieksze niepowodzenie ze wszystkich przegladarek pozatym opera zamula i i jest do d…

Firefox oczywiscie

PS .od opery do ja juz wole IE :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

szfagier :lol:

Lisek rządzi. POTĘŻNA, ULTRAKONFIGUROWALNA przeglądarka.

Powiedz mi jakiej przeglądarki używasz a powiem ci jakim jesteś człowiekiem (przynajmniej w świecie komputerów)

FireFoxa lubią przeważnie POWER USERZY, lubiący grzebać i znający się na rzeczy, oraz tacy, którzy ZAWSZE CHCĄ WIĘCEJ i nie poddają się przy pierwszych niepowodzeniach.

Operują przeważnie ludzie którzy lubią mieć wszystko od razu wyłożone na stół - leniwcy :smiley: oraz tacy, którzy nie wymagają dużo od swojej przeglądarki.

Ja tam lubię sobie pogrzebać i mieć aplikację NAJLEPIEJ dostosowaną do swoich potrzeb - mój Fox potrafi takie rzeczy o których Operowcom się nie śniło i nikt mi tego nie odbierze.

Nie potępiam użytkowników Opery - nie jest złą przeglądarką - poza tym wszystko jest lepsze od IE. Foxiarze i Operowcy powinni wspólnie pracować żeby rozwalić monopol M$$.

zaskocz mnie… np.?

O bezpieczeństwie i jakości może świadczyć to ile razy była łatana opera a ile lisek.Szybkość prawie identyczna,funkcjonalność-zależy co kto woli.

Jeszcze jedno mam obie przeglądarki i wygodniej używa mi się opery która zjmuje troche ponad 5MB,a prawie goły lisek ponad 17MB.

Opera :slight_smile:

ja wole Opere. sporo funkcji od razu, no i poczta oraz irc :smiley: nie trzeba dodatkowych programów instalować

PS

mój głos na remis ; )

Hmmmm…chyba nie wazne jest ile razy była łatana, ale czy jest załatana :slight_smile:

Zbawi cie te kilka sekund wiecej przy uruchamianiu, i przegladaniu stron czy np. te 2 sekundy sa tak wazne :):slight_smile:

A z tym zajmowanym miejscem to mnie juz rozwaliłeś, tak na dzisiejsze czasy 17 MB to i zeczywiscie ogromna pojemność, rozumiem 17 ale GB a nie MB chyba na taka strate pojemnosci kazdy moze sobie pozwolic.

P.S U mnie FF żadzi i po skonfigurowaniu i ustawieniu wszystkiego i z 19 wtyczkami zajmuje 40 Mb…czy to tak duzo ???

Dla mnie świadczy to o tym że programiści opery bardziej się przyłożyli

Zastanawia mnie tylko dlaczego lisek tyle zajmuje skoro opera ma dużo więcej “bajerów”

Oczywiście Operka :lol: Wg. Secunii żadnego krytycznego błędu, szybko się rozwija itp. Lisek też niczego sobie, ale jakoś wole tą pierwszą…

opera instalka zajmuje mniej niz liska i nietrzeba instalowac dodatków zeby miec np gesty myszką a pozatym jest szybsza