FireFox & Opera

A jaką to robi różnicę :o :o :o

:arrow: Osobiście uzywam Liska - jest szybki, łatwy w obsłudze - bogatość wtyczek i integracja prawie z każdym akceleratorem pobierania plików - a Opera ma z tym trudność 8)

…a także Ci, którzy mają z 2 GB RAM-u bo jak się odpali kilkanaście stron w zakładkach to 500 MB RAM-u idzie do kosza :wink:

Tak Opera moze ma duzo tych “bajerów” ale nie jest nawet w połowie tak konfigurowalna jak FireFox. FireFox moze byc malenkim programikiem, do przeglądania WWW, a moze byc tez kombajnem wszystko zależy od wtyczke, a czy Opera ma czytnik RSS ?

Dziwne. Ja jakoś nie mam problemów z integracją a używam Opery od lat

Złączono Posta : 28.05.2006 (Nie) 9:18

Oczywiscie i to od dawna

Złączono Posta : 28.05.2006 (Nie) 9:19

Właśnie. Opera domyslnie jest gotowa do pracy czego nie można powiedzieć o FF. On by osiągnąć funkcjonalność Opery musi być doładowany wtyczkami

HaHAHAHAHAHAHAHA…no ty chyba sobie jaja robisz…ja w tej chwili mam otwarte 12 zakładek i firefox zrzera mi 22MB ramu a ja nie mam 2 Gb tylko jak widac w podpisie 128 MB :):slight_smile:

Spróbuj ja zintegrować ze STARDownloaderem :):slight_smile:

Nie. Wystarczy poczytać archiwalne niusy nawet na dobreprogramy.pl

Pamięciożerność FF jest znana od dawna i dla osób znających temat jest oczywista

Po co skoro są menadżery pobierania współpracujące z Operą idealnie. Po co mam używać jakiegoś nieznanego menadżera? Poza tym w którym miejscu Opera jest winna, że dany menadżer nie działa? To raczej jest wina autorów tego program, że nie przygotowali go jak trzeba. Darmowy Free Download Manager działa bezproblemowo z Operą, działa GetRight i wiele wiele innych

Złączono Posta : 28.05.2006 (Nie) 9:25

Dokładnie tak, choć kwestia szybkości działania to raczej nietrafiony argument :slight_smile:

Jakie to ma znaczenie, że otworzę jakąś stronę 0,3 sekundy wcześniej czy później niż FF? :slight_smile:

Ja preferuję Firefoxa, Opera strasznie długo ładuje strony w porównaniu do FF, pozatym na moim słabszym kompie muli, że nie można normalnie z internetu korzystać :o I w ogóle Firefox to ładniejsza nazwa :smiley:

No to nie wiem jakies dziwne te przegladarki ludzie maja…bo mi jak napisałem wyzej przy otwartyuch 12 zakładkach zjada mi 22 MB pamieci wiec to nie jest duzo :):open_mouth:

A czy STARDownloader ni9e jest popularny bym sie posprzeczał :):slight_smile:

I tak sie stało… oczywiście, prędzej czy później musielibyście się kłucić, która przeglądarka lepsza… :slight_smile:

Co Was tak obchodzi, co kto używa i myśli? TY wiesz swoje i tyle 8)

A to czy Firefox czy Opera jest lepsza, świadczy ankieta (aktualnie jest remis)

No teraz Firefox ma 1 głos więcej… ale to jeszcze nic nie znaczy…

już 2 :mrgreen:

Tak jest zawsze odwieczny problem, ktora przeglądarka jest lepsza :stuck_out_tongue:

No i tak jak powiedział cygan zawsze doprowadza to do kłótni.

2 też nic nie zmienia :mrgreen:

Źle napisałem… może nie “lepsza”, ale “bardziej używana”, bo tak naprawdę to nikt nie wie, która jest lepsza :]

Opera9 - “Po prostu najlepsze doznania internetowe”

szkoda ze FF nawet wersja beta 2 costam nadal nie zdaje sprawdzianiu zgodnosci ze stnadardami…

Jak się pozamienia w niektórych wypowiedział FireFox na Opere i na odwrót to tak jakbyśmy mówili dokładnie o tej samej przeglądarce :smiley: Np.:

Opera rządzi. POTĘŻNA, ULTRAKONFIGUROWALNA przeglądarka.

Powiedz mi jakiej przeglądarki używasz a powiem ci jakim jesteś człowiekiem (przynajmniej w świecie komputerów)

Opera lubią przeważnie POWER USERZY, lubiący grzebać i znający się na rzeczy, oraz tacy, którzy ZAWSZE CHCĄ WIĘCEJ i nie poddają się przy pierwszych niepowodzeniach.

…Opera po prostu zawszę oferuję więcej i lepiej :D…

Ja tam lubię sobie pogrzebać i mieć aplikację NAJLEPIEJ dostosowaną do swoich potrzeb - moja Opera potrafi takie rzeczy o których liskowi się nie śniło i nikt mi tego nie odbierze.

Nie potępiam użytkowników liska - nie jest złą przeglądarką - poza tym wszystko jest lepsze od IE. Foxiarze i Operowcy powinni wspólnie pracować żeby rozwalić monopol M$, oraz walczyć o to aby wszystkie serwisy były zgodne z wyznaczonymi pacyfikacjami!

Już wiemy, że jajko było pierwsze, to teraz zaostrzy się wojna przeglądarek :wink:

Słownik w rękę i dowiecie się, że pisze sie ** Ó **tni

W samej ankiecie też jest błąd. Nie ma czegoś takiego jak FireFox, tylko Firefox.

A to czego używam, to… o gustach się nie dyskutuje.

Zazwyczaj nie popełniam takich byków, ale zasugerowałem sie wcześniejszym wypowiedzia. :oops:

Moim zdaniem Opera jest bardzo dobra i sam jej używam! !!

FF rlz :mrgreen: