Firefox - Pobieranie nie powiodło się

Witam, mam taki problem. Nie mogę nic pobrać za pomocą Firefoxa. Zaraz po kliknięciu pliku do pobrania pisze że pobranie nie powiodło się. Dlaczego tak się dzieje? Próbowałem odświeżyć Firefoxa z zakładki “Pomoc”>“Informacje dla pomocy technicznej” ale nic to nie pomogło. Natomiast Google Chrome w ogóle mi sie nie otwiera.

Czy wie ktoś co zrobić żebym mógł znowu pobierać? Co zrobić żeby Google Chrome zaczął się otwierać?

Wykonaj logi do działu bezpieczeństwo. Możliwe, że złapałeś jakąś infekcję.

A jak się to robi?

Przejdź do tego forum https://forum.dobreprogramy.pl/c/dla-specjalistow/bezpieczenstwo
Wątki przypięte na górze odpowiedzą na Twoje pytania.

Jak mam pobrać FRST? Czy on się znajduje w systemie Windows? Jeśli tak, to gdzie? Pytam, bo tego programu nie mogę pobrać z sieci.

Mi też kiedyś nie ściągało plików powyżej 300mb 800mb (zrywało pobieranie w połowie) to zależy od ich serwera i twojej szybkości połączeni.
Spróbuj jakimś osobnym menagerem pobienia to pobrać

Firefox ma wbudowane zabezpieczenia i trzeba mu odznaczyć te pozycje:

Odznaczenie tych pozycji nie pomogło. Jak mogę inaczej pobrać ten program?

Masz pokazać, jakie u Ciebie są zainstalowane programy. Podaj listę, może być plik tekstowy z ccleanera, zakładka narzędzia - poniżej masz przysisk zapisu do pliku tekstowego. My Ci napiszemy, co odinstalujesz w trybie awaryjnym komputera.
Jeszcze z ccleanera pokaż, co masz w autostarcie windows i co w dodatkach.
Jeśli uda się, to po uruchomieniu pobierz wpierw roguekiller. Nic nie musisz usuwać na początku. Program podczas skanowania zamyka procesy wirusów. Potem można śmiało pobierać FRST,
Tu link do RK https://www.bleepingcomputer.com/download/roguekiller/
Tu link do FRST https://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/

Z CCleanera nie mogę zapisać bo pisze że plik lub katalog jest nieczytelny i uszkodzony. Zrobiłem skanowanie w “Rejestr” i pokazało mi kilkadziesiąt pozycji do naprawy. Czy mam je naprawić?

Nie naprawiaj. Uszkodzony ccleaner potrafi zniszczyć system.
Daj tu obrazki z zainstalowanych programów. Przyciśnij klawisz PrtSc, otwórz painta, wklej z myszy, potem daj meny plik i zapisz jako pliki png, jpg pod jakąś nazwą. Potem w poście dodawaj obrazki nawet z autostartu. Przydałoby się też z task menager - z zakładki procesy.

Tego też nie mogę zrobić. Ten sam komunikat. Teraz już żadnego dokumentu nie mogę zapisać. Od notatnika po OpenOffice itp.

To zacznij pisać w poście po kolei, jakie programy zainstalowane, co jest w autostarcie.

Problem rozwiązany. System po ponownym uruchomieniu z automatu zaczął skanować i naprawiać dysk C i wszystko już działa poprawnie. Dzięki wszystkim za pomoc!