Firefox - potrzebne rozszerzenie/ustawienie

Witam wszystkich kolegów i koleżanki z forum po sporej przerwie. Mam taki dylemat, mam dość wolny internet, a w firefoxie często włączam ‘hurtowo’ 5-10 zakładek i po kolei przeglądam. Jest to uciążliwe bo czekam długą chwilę zanim cokolwiek przeczytam/zobaczę na którejkolwiek stronie :expressionless: . Moje pytanie brzmi : czy mogę ustawić FF lub np. operę, że jak włączę np 10 zakładek, to po kolei każda się załaduje, dopiero potem następna? Może jakieś ustawienie że jedno połączenie na raz? Proszę o pomoc :mrgreen: .

Nie mam pojęcia jak skonfigurować przeglądarkę tak, aby wczytywała kolejną otwarta kartę po załadowaniu poprzedniej, ale zerknij tu: viewtopic.php?t=84508

Pozdrawiam.

Nie, to nic nie da, to są programy które mogą tylko skomplikować całą sprawę. Ktoś z doświadczonych użytkowników FF niech powie mi, gdzie w

about:config

mogę znaleźć linijkę odpowiadającą za ilość połączeń FF na raz, nie ilość wysyłanych żądań :smiley: . Pozdrawiam. Dobrze, poradziłem sobie :slight_smile: . Informacja dla reszty użytkowników, jeśli ma ktoś taki jak ja kaprys, wpisujemy about:config w adresie, znajdujemy

network.http.max-connections

i ustawiamy optymalnie na 2 , bo jedno połączenie może dać odwrotny efekt :mrgreen: . Jak znajdę czas, napiszę w Sprawdzonych poradach :wink: