Firefox - problem z pobieraniem

Witam. Z góry piszę że nie znalazłem nic na ten temat.

Otóż mam taki problem, że gdy chcę coś ściągnąć przez Mozilla Firefox, nie uruchamia się okno które informuje o transferze i ilości pobranych danych.

Pliki pobierają się i działają bez zarzutu. Próbowałem uruchomić także przez Narzędzia -> pobieranie plików, ale pliki nie pojawiają się tam. Reinstalowałem już firefox’a, oraz oczyszczałem rejestr po instalacji, ale to nic nie pomogło. Mam firefoxa 2.0.0.3

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Narzędzia-opcje-główne-wyświetl menadżera pobierania…

no tak… mam zaznaczone… Co muszę zrobić aby normalnie mi pobierało?? bo jak mam przeklejać linki np. do obrazów do ie to mnie normalnie… (Obrazów w ogóle nie zapisuje)

Narzędzia-opcje-treść-pobieraj obrazki automatycznie a jak to nie o to chodzi to napisz coś szerzej…

heh ale chodzi mi o to że obrazków w formacie jpg nie mogę zapisać przez zapisz obrazek jako… klikam wybieram miejsce gdzie ma się zapisać i nic… nie zapisuje się. I nie wyświetla się także ten tj. menedżer pobierania. nawet przy włączonej opcji wyświetlania.

narzędzia-opcje-treść i na wysokości “Włącz obsługę języka JavaScript” kliknąć zaawansowane. I tutaj odhaczyć “blokowanie lub zmianę menu kontekstowego” ps jakby i to nie podziałało wejdź na http://www.mozillapl.org/forum/about-25 … obrazk%F3w

to co napisałeś gismo137 nie pomogło, ale dzięki za link. Usunąłem w sumie wszystkie pliki w C:\Documents and Settings… ( związane z mozillą oczywiście) i wszystko działa normalnie.

Wielkie thx za pomoc.

Pozdro

djcinex a nie masz czasami zainstalowanego rozszerzenia All-in-One Sidebar?