Firefox - Problem z wyświetlaniem LOGO, TOPów, filmików

Witajcie, mam dziwny problem z FF już od dłuższego czasu, lecz dopiero nie dawno odkryłem jego tymczasowe rozwiązanie.

Mianowicie, po kilku godzinach, lub otworzeniach, różnie to się zdarza, FF przestaje poprawnie wyświetlać np. loga na stronach. Forum DP wygląda tak:

27987150.th.jpg

Poza tym na YT i wielu innych serwisach z video, np. MySpace nie jest wyświetlany pasek postępu i nie można kliknąć “Play”.

Problem można rozwiązać czyszcząc cookies, ale to rozwiązuje problem tylko na kilka godzin… Kopiowałem profil i reinstalowałem i nic…

Proszę o pomoc :slight_smile: Ale nie chcę postów typu “Standardowa Diagnostyka”, bo to nie pomaga…

Jakie dodatki masz zainstalowane? Jeśli masz np. Adblock to go dla próby wyłącz.

AdBlock, Greasemonkey, IE Tab, Download Statusbar. Próbowałem, wył. AdBlocka nic nie daje.

No to wyłącz pozostałe, jeśli problem ustąpił to włączaj je po kolei aż znów się pojawi.

Sprawdzałem, to nie wina dodatków.

A jaką masz wersję? Jaki system?

Win XP Pro SP3, FF 3,5 ale na wcześniejszych wersjach FF też to miałem.

A spróbuj zresetować profil Firefox’a. Wejdź w folder %AppData% i tam masz folder Mozilla, to mu zmień nazwę na Mozilla.BAK. Firefox musi być zamknięty. Stracisz wtedy niestety zakładki. Ale da się je przywrócić, narazie powiedz, czy pomogło.

Problem nie pojawia się od razu, musiałbym na czystym profilu posiedzieć 2-3 dni…

W takim razie polecam zmienić przeglądarkę (chyba tylko to zostaje).

Toś pomógł… Może od razu Format, co? -_-"