Firefox - problem z wyszuiwarką google


(Lukpio3) #1

Witajcie,

Mam dziś dość dziwny problem, nie wiem czy dotyczy on mojej sieci czy jakaś globalna awaria. Pod przeglądarką firefox przestała zupełnie działać wyszukiwarka google. Sprawdzałem na 2 komputerach w domu i na obu to samo. Wygląda to ta, wchodzę na stronę www.google.pl. wpisuję wyszukiwaną frazę i co widzę? Czysta biała strona. Jak odświeżę stronę to rozjeżdżają mi się style, ono do wyszukiwania przesuwa mi się na samą górę natomiast napis google pozostaje bez zmian. Przeglądarką na obu komputerach najaktualniejsza. Problem dotyczy wyłącznie firefoxa. IE i Chrome działają bez problemu. No i chodzi tylko o stronę bo wyszukiwanie w okienku obok paska adresu działa bez problemu. Bardzo proszę Was o pomoc.


(Kris-is) #2

U mnie w Xubuntu wszystko ok, zarówno w Firefoxie i Chrome wyszukiwarka na google.pl działa tak jak powinna.

Spróbuj może przeczyścić pamięć podręczną Firefoxa: https://support.mozilla.org/pl/kb/jak-wyczyscic-pamiec-podreczna (jeśli czyszczenie pamięci podręcznej nie pomoże, to spróbuj usunąć ciasteczka: https://support.mozilla.org/pl/kb/usuwanie-ciasteczek) …


(Pablo79) #3

Korzystam w tej chwili z Firefoxa 42.0 RC2 x64 w systemie Windows 10 i nie mam żadnych problemów z wyszukiwarką Google


(Rocky797516223) #4

Miałem ostatnio ten sam problem.

Mianowicie w BIOS-ie ustaw poprawną datę i godzinę, w zegarze systemowym ustaw datę i godzinę aktualną, oraz ustaw “ustawianie daty i godziny z serwerem[…]” Tam powinna być podobna opcja.

 

Mi bynajmniej to pomogło.