Firefox - przycięcia podczas oglądania filmów flash

Cześć,

mam pytanie do użytkowników FF (v.32) - czy u was również pojawiają się takie mini przycięcia podczas oglądania filmu Flash (yt, transmisje meczów itp.)? Problem wygląda następująco: co jakiś czas małym przycięciom ulega obraz odtwarzanych filmów (zatrzymuje się na ok. 1 s., a następnie przeskakuje to czasu rzeczywistego).

Macie może jakiś pomysł w jaki sposób można pozbyć się problemu? Pośrednim rozwiązaniem jest włączenie odtwarzacza html5 na YT, ale niestety nie rozwiązuje to problemu na wszystkich stronach.

 

PS.

ff, flash oczywiście w najnowszych, stabilnych wersjach.

Kliknij prawym na filmik podczas jego odtwarzania, w ‘Ustawieniach’ odznacz ‘Włącz przyśpieszanie sprzętowe’ i zrestartuj Firefoxa. Jeśli miałeś odznaczone, to zaznacz, bo na różnych kompach różne cuda się zdarzają :slight_smile:

 

Jak nie zadziała, to, przy zamkniętych przeglądarkach, znajdź plik mms.cfg w który np. dla Win7 x64 jest tu: C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash . Dla innych poszukaj przez wyszukiwarkę systemową na dysku C: . Otwórz plik w Notatniku i dodaj pod spodem linię:

 

ProtectedMode=0

 

Zapisz.

dzięki za odp. - przyspieszenie sprzętowe było wcześniej włączone, odznaczyłem/zaznaczyłem ponownie i dalej pojawia się ten problem.

Za chwilę spróbuje sposobu nr 2 - mam nadzieję, że przyniesie zamierzony efekt :slight_smile:

 

 

///EDIT:

wygląda na to, że pomogło. Dzięki!