Firefox ( przyspieszenie ściąganie)

Dowiedziałem się ostanio, że kolega ustawił sobie, że ściąga mu z prędkościa 170 kb\s. to możliwe jest przy predkości 512 kb\s. ??

A jeśli tak to może ktoś zna jakiś sposób :lol:

512 kb/s = 64kB/s

I więcej nie wyciągnie - robi Cie w balona :mrgreen:

czasami przy sciąganiu bezpośredo ze stronki są prędkości powyżej 100 kb/s ale zmniejszaja się odrazu i dochodzi do normalnej prędkości ,w tym przypadku do 64kb/s.

jest taki program “cFosSpeed” i wykorzystuje on całą predkość twojego neta tzn że np masz 512 to ci otwiera strony gdzies tak z ta predkością ściąga pliki z tą prędkością i takie tam, lecz to jest program testowy na 30 dni bodajże kosztuje on 30zł chyba

Pax program monitoruje ruch aby wykorzystać max łącza - więcej niż 64 kB/s nie wyciągniesz na takim łączu i basta.

Prędkość początkowa - przeglądarka wskazuje czasem 2 mb dla pobieranego pliku lub więcej.

W rzeczywistości pomimo takiej liczby prędkość pobieranego pliku nadal równa jest max przepustowości łącza czyli dla opcji 512 kb/s ==> 64kB/s

To jest nimożliwe jak np. na rapidshare nie naciśniesz odrazu zapisz poczekaj z pół godziny a potem zapisz i ci sie pokaże że sćiągasz 2 mb (ja mam łącze 126:) a tak naprawdę bedzie się ściągało max łączy czyli u mnie 32

126 kb/s /8 = 15,75 kB/s

Czyli max prędkość jaką możesz obecnie pobierać na 126 kb/s to 15,75 kB/s :stuck_out_tongue:

Pomijam tutaj kwestie iż zapewne chodzi Ci o neta 128 kb/s lub 256 kb/s ;]

Jak instalowałem program bezpośrednio ze stronki - dokładnie była to Opera, na łączu 16 miałem 120 przez dobre 20 sekund.

Spadło na chwile do 90 ale za chwile znowu skoczyło do góry.