Firefox - rozszerzenie - nowe okno w nowej karcie (Opera 10)

(look997) #1

Istnieje rozszerzenie do Firefoksa które otwiera nowe okno w nowej karcie, tak jak to się domyślnie odbywa w Operze 10? Jeśli tak to jak się nazywa.

(Danielm86) #2

A domyślnie tego nie ma w Firefoksie 3.51?

(look997) #3

Nie, to jest nowość w Operze 10, i nie chodzi mi o rozszerzenie typu TabMix Plus, wiem o takich rozszerzeniach, ale nie będę tu się rozpisywał na temat Opery 10, jeśli ktoś będzie wiedział (sam sprawdzi jak to działa w Operze), to mi odpisze.

(WSJD) #4

Jest to w opcjach Firefoxa i nie potrzeba żadnych rozszerzeń...

nowyobrazx.jpg

(look997) #5

(Skiff) #6

Z tego co widzę, chyba chodzi Tobie o wyskaujące okna. W takim razie użyj http://chomikuj.pl/Skiff/tab_control_2-0.5.4.xpi (dla Firefoksa 3.5 i wyższych) i wówczas w opcjach kart będziesz miał dodatkowe - również tą dotyczącą wyskakujących okien.

EDIT: zapomniałem dopisać, że identycznego efektu nie uzyskasz. Jeżeli ustawisz, aby wyskakujące okna otwierał w nowej karcie (czyli, aby okna otwierał w nowej karcie, a dla wyskakujących okienek wybierasz opcję, aby otwierał tak jak odnośniki) to wówczas będzie to wyskakujące okienko rozciągał do wielkości okna przeglądarki.

(look997) #7

Mam tak od dawna, i właśnie dlatego spodobało mi się rozwiązanie zastosowane w nowej Operze.