Firefox sam się zatrzymuje

Od wczoraj mam dziwny problem, przeglądarka sama się zatrzymuje, zanim otworzy do końca żądaną stronę. W lewym dolnym rogu zamiast “Zakończono” jest napisane “Zatrzymano” i nie ważne czy to jakaś strona, czy forum, tylko strony o niewielkiej zawartości otwierają się do końca.

Proszę o pomoc, jeśli trzeba wstawię logi.

pzdr

JokerReason

PS. Wyczuwam tu ingerencję jakichś “wirów” dlatego składam post w tym dziale.

To może go popchnij? :roll:

To jak to jakieś “wiry” to może pora przeskanować system? Próbowałeś przeinstalować firefoxa?

Ponawiam zapytanie. Może są jakieś luki w FireFoxie, ale ja od zawsze używam FireFioxa i zawsze było ok, dopiero od kilku dni dzieją się cuda. System raczej czysty, również nie dawno sprawdzałem łącznie z logami z odpowiednich programów.

pzdr

JokerReason

Najlepiej zacznij od przeskanowania systemu … następnie możesz przeinstalować przeglądarke.

Nie instalowałeś ostatnio żadnego antywirusa or firewalla, który mógłby blokować treść?

Popróbuj.

a spróbuj wyczyścić prywatne dane łącznie z cooke bo mi sie też coś siadał firefox i jak tak robiłem wszystko było ok

No własnie instalowałem ostatnio Kaspra 6 i zaporę Comodo, ale tylko FF nie dziala jak należy, IE chodzi w porządku (więc chyba to jednak nie przez zabezpieczenia), ale znowu ja wolałbym FF niż IE.

pzdr

Hmm … sprawdź ustawienia firewalla … albo najlepiej wyłącz zapore i antywirusa i sprawdź, czy wszystko chodzi jak dawniej, jeżeli nie, to musisz szukać gdzie indziej.