Firefox ścina przy pobieraniu plików

Jak pobieram jakiś plik przez Firefoxa to przy 99-100% pliku strasznie ścina kompa [Firefox - nie odpowiada], ścinka trwa kilka sekund i mija. OCB?

u mnie to samo jest i też nie wiem o co chodzi. We wcześniejszych wersjach Firefoxa tego nie było.

co jakiś czas czyść listę pobieranych plików i nie powinno ścinać.

ja jakoś czyszczę i nic to nie zmienia Firefox jak ścinał tak ścina.

Ja również tak miałem. Możliwe, że wina leży po stronie firefox a nie komputera. Warto spróbować reinstal.

Reinstal nic nie daje, takie objawy są od Firefox 2.x

Skoro sie zacina to plik jest zapisywany tam gdzie wskazałes to poczekaj chwile az komp to zapisz prawidłowo. Jak bedzie (brak odpowiedzi) to czekaj az to minie i wtedy dobrze ci to zapisze i bedzie gitara. Jak mi sie cos tnie to nie zamykam aplikacji tylko czekam az wszystko do normy wróci. I pracuje sie normalnie spróbuj u siebie.

A jak uzywalem IE 6.0 to wszyskto u mnie bylo ok…jak zainstalowalem FireFoxa 2.0.0.9,to jak juz zamkne okno przegladarki to mimo to mi sie proces nie wylacza…i komp mi sie zawiesza…moge poruszac kurosrem myszki…ale nie moge otworzyc zadnej partycji…dopiero jak uruchomie menedżera zadan i wylacze proces FireFoxa ktory zajmuje 65MB wszystko wraca do normy…