Firefox się nie odpala w Windows7


(Erin32) #1

Wczoraj musiała zrobić reinstalację systemu i od tamtej pory nie działają przeglądarki - Firefox w ogóle się nie odpala, IE owszem, ale nie wyświetla stron, bo muli straszliwie. Co to może być? Połączenie z netem jest.

Błagam, pomóżcie! Nie chcę robić kolejnej reinstalacji :?


(Bogdan_G) #2

Jakby co, to reinstalacji się nie robi, gdy coś wlazło i spowalnia system. Tdsskiller potrafi znaleźć wirusa w plikach rozruchowych. Użycie roguekillera http://www.dobreprogramy.pl/RogueKiller … 39028.html też usunie niepożądane procesy i zagrożenia, ponadto przywróci domyślne ścieżki do aplikacji i naprawi skróty. Pobierz na pulpit, uruchom jako administrator. Po użyciu zrób restart i na pulpicie będą logi ze skanowania, oraz usuwania.


(Erin32) #3

Zrobilam tak, jak radziles i przez jakis czas byl spokoj. Niestety, net znowu sie wiesza. Przeskanowalam Rougekillerem, odpalilam OLT i Kasperksky’ego, ale nic. Net jak wisial, tak wisi. Podziala kilka dni i znow to samo. Pomocy!


(falcon89) #4

Wstaw logi OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741


(Erin32) #5

http://wklej.to/rlBTD

Nie wiem, czy dobrze to zrobiłam, bo pierwszy raz :oops:

Proszę o wyrozumiałość, jeśli nie o to chodziło.


(falcon89) #6

Brakuje raportu Extras.txt


(Erin32) #7

Czy to się generuje przy kończeniu pracy programu?


(deFco247) #8

Jeśli nic nie zmieniałaś w jego opcjach, to plik ten powinien powstać na pulpicie razem z OTL.txt i zostać otwarty w zminimalizowanym Notatniku.


(falcon89) #9

Plik powinien być w tym samym folderze co OTL.txt

Czy OTL ustawiłaś według poradnika do którego link podałem

image.php?album_id=20&image_id=4745