[FireFox] strony się nie otwierają, ale nie wszystkie

Witam mam problem z przeglądarką FireFox. Mianowicie strony nie otwierają mi się prawidłowo, ale nie wszystkie, mniejsza ich część.

Problem polega na tym, że kiedy próbuje otworzyć stronę, ta ładuje się przez chwilę potem pojawia się na dole ekranu komunikat “zakończone”, lecz strony nie ma nie pojawia się ona. Np: jak mam otwartą stronę startową i wpiszę nie działającą stronę to cały czas pozostanie strona startowa, jak otworzę nowa kartę dzieję się podobnie z tym że mam tło pustej karty.

Jak sądzicie czym to może być spowodowane? Przez pewien czas myślałem że to przez jakieś rozszerzenie, ale zwątpiłem kiedy uruchomiłem FF w trybie awaryjnym… problem powtarzał się identycznie jak w zwykłym “Lisku”

Jednak jakby komuś się przydało i mi pomogło zamieszczam jakie mam rozszerzenia:

schowek01vj7.th.jpg

ImageShack, Fotosik, Telepolis, i inne których nie pamiętam.

P.S. Mam FireFoxa 1.5.0.6, a Opera 9.01 działa na wyżej wymienionych stronach bez zarzutu.

Czekam na szybką i wyczerpującą odpowiedź, która rozwiąże mój problem.

Pozdrawiam.

Czyli się nie przyda.

U mnie na tej samej wersji podane strony działają.

Proponuję reinstalację Firefoksa z uwzględnieniem tego tematu.

1.Jak w ff masz ustawione połączenie z internetem, bezpośrednio czy przez automatyczne wykrywanie serwerów proxy? Najpierw popróbuj z tymi ustawieniami

2.Spróbuj usunąc plik z ustawieniami - prefs.js (wcześniej zrób backup), który znajduje sie w profilu uzytkownika, potem uruchom ff i sprawdź niedziałające strony

Widze że masz w rozszerzeniach New.net, jak nie instalowałeś tego sam to lepiej odinstaluj to w Dodaj/usuń programy tam powinno być “New.net” kiedyś przez ten program procesor był u mnie obciążony na 100%, pomogło odinstalowanie.

Chciałbym aby to było ostatecznością.

Mam “Bezpośrednie połączenie z Internetem”

Tak też zrobiłem i dalej to samo, jak strony się nie ładowały tak się nie ładują.

Dzięki, przyda się ta wiadomość, ja tego rozszerzenia nie instalowałem było razem z przeglądarka, nawet nie wiem do czego służy.

Złączono Posta : 05.08.2006 (Sob) 11:07

Ok.

Przeinstalowałem przeglądarkę i wszystko jest wporządku.

Dzięki wszystkim za pomoc. :slight_smile: