Firefox, wyłączenie cache?

Witam bardzo serdeczne,

Otóż mam taki problem, chodzi o przeglądarkę Mozilla Firefox. Proszę wybaczcie mi ale nie wiem jak nazwać to co chcę zrobić, więc postaram się opisać sytuację:

Jest sobie strona internetowa na której co jakiś czas jest aktualizacja jej zawartości, i problem tkwi w tym, że gdy ją odświeżam nie zawsze przeglądarka pokazuje mi jej najnowszą zawartość, przeglądarka zapewne wczytuje zawartość strony z danych zapisanych na dysku. Chciałbym to wyłączyć, aby przeglądarka pobierała całą stronę z “internetu” za każdym odświeżeniem/ponownym wejściem na stone. Zapewne google kryje odpowiedź jak to zrobić, ale nie wiem jaką frazę wpisać, dlatego bardzo proszę o pomoc.

odświeżanie za pomocą ctrl+f5, nie rozwiązuje problemu ponieważ strona ma taką budowę:

www.nazwastrony.com/update1abc

po aktualizacji strony wygląda tak:

www.nazwastrony.com/update2bcd

odświeżając adres: www.nazwastrony.com/update1abc nie przechodzi mi do /update2bcd … więc jedyny sposób to całkowite wyłączenie zapisywania stron, tak żeby za każdym wejściem na stronę przeglądarka ładowała ją od nowa

znalazłem takie coś:

w about:config

browser.cache.disk.enable

browser.cache.memory.enable

oba te wpisy przestawić na false, tylko nie wiem czy to bezpieczne dla stabilności przeglądarki i czy na pewno pomoże, może ktoś zorientowany podpowiedzieć ?