Firefox wylogowuje mnie z forów internetowych

Mam taki problem z moją przeglądarką. Po każdym jej uruchomieniu pokazuje mi się taki ekran: http://i43.tinypic.com/30jisqo.jpg Ten błąd nie byłby denerwujący, gdyby nie to, że wylogowuje mnie z wszystkich forów internetowych. Proszę o pomoc.

Spróbuj może odinstalować i na nowa zainstalować przeglądarke, może pomoże.

MAT92 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Reinstalacja nic nie pomogła :?

Narzędzia - Opcje - Prywatność - WŁĄCZ “akceptuj ciasteczka” i WYŁĄCZ “czyść historie…”

Także nic nie pomaga.

Narzędzia - Opcje - Prywatność - “wyświetl ciasteczka” i skasuj wszystkie lub te od tych stron, które Cię wylogowują.

Restart przeglądarki, wejdź ponownie na dane strony aby ciasteczka od nowa się zapisały

A może ktoś wie co zrobić aby nie włączał się ten ekran firefoxa co dałem na screenie ?

Naciskałeś ten przycisk po prawej stronie odnośnie praw?

Niestety nie pomaga.

Po prostu wpisz w pasek wyszukiwania jakąś stronę np. Onet. pl ipo otwarciu tej strony wejdź w

Narzędzia > Opcje >Główne - przewiń pierwszy pasek do " wyświetl stronę startową " i kliknij w przycisk

"użyj bieżących stron " OK > restart przeglądarki i musi być dobrze.