[firefox+youtube] Nowy problem z dziwnym lub całkowitym niewyświetlaniem się filmików


(Kris Lee) #1

Od jakiegoś czasu filmiki z YouTube zaczęły mi się pojawiać z dziwnym okienkiem na początku

post-162835-0-49329700-1396027093_thumb.

Czyli te dziwne "ikonki" w rogach ekranu. Dopiero jak kliknę w to, uruchamia się właściwe okienko i odtwarza się filmik.

Ale ostatnio po kliknięciu często nie odtwarza się filmik tylko dostaję takiego typu okienkopost-162835-0-62172900-1396027189_thumb.

Myślałem, że jakiś burdel mają w tym YT po tych ciągłych zmianach i aktualizacjach, aż do dzisiaj gdy w domu chciałem uruchomić filmik, który.....kilka godzin wcześniej widziałem w pracy i działał. A w domu nie działa !? :confused:

 

Szybko w domu sprawdziłem na IE i .... zadziałał, na dodatek nie było tego pierwszego ekranu z tymi pierdołami w narożnikach.

 

Wersja Firfoxa na którym to nie działa 27.01., Firefox w pracy na którym działają wszystkie filmiki 3.6 ! :confused:

 

Podkreślę, że w tym nowym firefoxie nie wszystkie filmiki nie działają. Nie wiem jakie są 'znaki szczególne' filmików, które działają, a które nie. ***************

 

Czy w tym amoku na bezużyteczne, pośpieszne, nieprzemyślane unowocześnianie ********** YouTube czy Firefoxa ? (bo w FF 3.6 czy w IE te filmiki się odpalają ale na szczęście interfejs odtwarzacza jest inny niż w tych które się otwierają w FF 27.01. (trochę inne przyciski, pasek postępu itd.)).

 

Na razie tylko czyściłem pamięć podręczną i offline ... nie pomogło.

 

PS.

Hahaha :smiley: Ludzie, kolejna ciekawostka. Przed wysłaniem tego postu dałem PODGLĄD, a tu...filmik od youtube w poście wyświetlają się ze 'starym interfejsem' i nie ma tego pierwszego ekranu z tymi pierdołami w rogach :smiley: I oba filmiki działają. O co chodzi ?!


(Longhorn2009) #2
  1. Aktualizacja Fx do najnowszej wersji 28.

  2. Przejrzenie wgranych dodatków / dla pewności możesz uruchomić w trybie awaryjnym https://support.mozilla.org/pl/kb/Tryb%20awaryjny

  3. Gdy nie pomoże - skasowanie profilu i utworzenie nowego (możesz zachować historię, zakładki, zapisane hasła https://support.mozilla.org/pl/kb/Tworzenie%20kopii%20zapasowej%20swoich%20danych )


(Kris Lee) #3

No, dzięki.

Właśnie sobie zacząłem przeglądać dodatki i to było spowodowane dodatkiem Video Without Flashhttps://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/video-without-flash/