Firefox - youtube: problem z pełnym ekranem

(hatezit) #1

Witam, od razu powiem, że sprawdzałem w operze, chrome i w chrome wszystko działa i nie muszę wyłączać przyspieszenia sprzętowego. W firefox nie musiałem tego robić ale gdy firefox aktualizuje non stop, to mi pełny ekran nie działa. Gdy wyłączę przyspieszenie sprzętowe, to mam duży pasek postępu i na górze zniekształcone litery. Zaktualizowałem flash playera i nic, nie pomogło. Zaznaczam kiedyś i pare miesięcy temu nie miałem tego problemu. czyżby firefox sypał się pod względem odtwarzania filmów na youtube?

(XMan) #2

Najnowsza wersja Firefox 18.0.2

Najnowsza wersja Adobe Flash Player 11.5.502.149

Przełącz YouTube na HTML5:

http://www.youtube.com/html5

Na dole strony kliknij --> Dołącz do grona użytkowników wersji próbnej HTML5.

Sprawdź…

(hatezit) #3

Dołączyłem i teraz co wybiorę film, to pojawia się błąd 502. A mam aktualną wersje firefoxa jak i flash playera i co ma do tego opisany wyżej problem?

(XMan) #4

Proszę hamuj się jak ktoś Tobie stara się pomagać :frowning:

Myślisz że tak łatwo pomagać na odległość ?

Mam 56 lat i w tym czasie naprawiłem setki lub tysiące komputerów (nie liczyłem).

Ten kod błędu jest przeważnie związany z nie wyczyszczeniem ciasteczek lub z nieprawidłowymi DNS-ami.

Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

Zainstaluj/użyj jeszcze Eusing Free Registry Cleaner.

(dokładniej przeczyści rejestr)

Wybierasz język / language / Polish.

Przewiń – Skanuj rejestr – Napraw rejestr.

przewi.th.jpg skanujrejestr.th.jpg naprawrejestr.th.jpg

Sprawdź inne DNS-y:

Google

8.8.8.8

8.8.4.4

lub Open

208.67.222.222

208.67.220.220

Sprawdź Firefox przy wyłączeniu stopniowym dodatków/wtyczek.

Edit:

znasz się może jak usunąć wcześniej pozostałości z programów w C:\Program Files, C:\Document and Settings, regedit (Edytor rejestru)

– tylko dla zaawansowanych :?:

(hatezit) #5

Nie no spoko;) Tylko zastanawiałem się czy problem dotyczy tego co podałeś. Obecnie jestem na xp i tych błędów nie ma. Opisywałem problem będąc na 64 bitowej wersji windows 7 proffesional. A tam mam firefoxa aktualnego jak i flash playera ale nie było będów a teraz są.

Ok, błędu 502 nie ma:)