Firefox - youtube: problem z pełnym ekranem

Witam, od razu powiem, że sprawdzałem w operze, chrome i w chrome wszystko działa i nie muszę wyłączać przyspieszenia sprzętowego. W firefox nie musiałem tego robić ale gdy firefox aktualizuje non stop, to mi pełny ekran nie działa. Gdy wyłączę przyspieszenie sprzętowe, to mam duży pasek postępu i na górze zniekształcone litery. Zaktualizowałem flash playera i nic, nie pomogło. Zaznaczam kiedyś i pare miesięcy temu nie miałem tego problemu. czyżby firefox sypał się pod względem odtwarzania filmów na youtube?

Najnowsza wersja Firefox 18.0.2

Najnowsza wersja Adobe Flash Player 11.5.502.149

Przełącz YouTube na HTML5:

http://www.youtube.com/html5

Na dole strony kliknij --> Dołącz do grona użytkowników wersji próbnej HTML5.

Sprawdź…

Dołączyłem i teraz co wybiorę film, to pojawia się błąd 502. A mam aktualną wersje firefoxa jak i flash playera i co ma do tego opisany wyżej problem?

Proszę hamuj się jak ktoś Tobie stara się pomagać :frowning:

Myślisz że tak łatwo pomagać na odległość ?

Mam 56 lat i w tym czasie naprawiłem setki lub tysiące komputerów (nie liczyłem).

Ten kod błędu jest przeważnie związany z nie wyczyszczeniem ciasteczek lub z nieprawidłowymi DNS-ami.

Przeczyść komputer programem CCleaner

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

cf114_CCleaner.jpg ccleaner2.th.jpg

Zainstaluj/użyj jeszcze Eusing Free Registry Cleaner.

(dokładniej przeczyści rejestr)

Wybierasz język / language / Polish.

Przewiń – Skanuj rejestr – Napraw rejestr.

przewi.th.jpg skanujrejestr.th.jpg naprawrejestr.th.jpg

Sprawdź inne DNS-y:

Google

8.8.8.8

8.8.4.4


lub Open

208.67.222.222

208.67.220.220


Sprawdź Firefox przy wyłączeniu stopniowym dodatków/wtyczek.

Edit:

znasz się może jak usunąć wcześniej pozostałości z programów w C:\Program Files, C:\Document and Settings, regedit (Edytor rejestru)

– tylko dla zaawansowanych :?:

Nie no spoko;) Tylko zastanawiałem się czy problem dotyczy tego co podałeś. Obecnie jestem na xp i tych błędów nie ma. Opisywałem problem będąc na 64 bitowej wersji windows 7 proffesional. A tam mam firefoxa aktualnego jak i flash playera ale nie było będów a teraz są.

Ok, błędu 502 nie ma:)