Firefox - zacina się & Madadzer Zadań - nie działa

Witam, mam 2 małe problemy.

  1. Firefox nie wiadomo dlaczego zaczął sie zacinać na amen. Co jakiś czas po prostu się zacina, u góry w pasku mam Firefox XXXX (brak odpowiedzi). Jedynie wyłączenie go pomaga. Inaczej w ogóle nie reaguje. Co prawda nie mam dostępu do menadżera zadań ale wiedzę na wyświetlaczy klawiatury, że zużycie procesora wynosi 1-5%, a że komp dobry(w sygnie) to wątpię, żeby problem był w sprzęcie :slight_smile:

  2. A drugi problem to menadżer zadań. Po prostu nie mogę go uruchomić. Mam odhaczone “użyj ekranu powitalnego” oraz “Użyj szybkiego przełączenia użytkowników”. Naciskam Ctrl + Alt +Delete i mam to okienko gdzie jest “zablokuj komputer” itd. a nie mogę wejść w menadżera zadań, nie da sie kliknąć na przycisk.

Nie masz może poinstalowanch jakiś dodatków?? Bo u mnie Firefox się wieszał jak miałem dużo wtyczek zainstalowanych.

Lub spróbuj odinstalować go i ponownie zainstalować.

Napisz jeszcze jakiego firefoxa używasz, i jaki system.

Ledwo aktualizowałem, 2.0.0.12 :slight_smile: Win XP pro. Dodatek tylko jeden, foxgame :slight_smile: A ktoś ma może pomysł co do menadżera zadań :slight_smile: ?

Co do Firefoksa - przeprowadź Standardową Diagnostykę.

Co do menadzera zadań sprawdz to:

Start >> uruchom >> gpedit.msc

Konfiguracja użytkownika >> szablony administracyjne >>

system >> opcje klawiszy Ctrl+Alt+Del >> PPM na Usuń Menadżera zadań >>

właściwości >> zaznacz Nie skonfigurowano lub Wyłączone

jak nie zadziala to jeszcze to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

W trybie awaryjnym odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa.

Dzięki bardzo :slight_smile: Pomogło.

A co do firefoxa, powyłączałem parę dodatków(skype, real, wyłączony google toolbar) bo jednak było ich trochę więcej i jest ok wszystko :slight_smile:

Dzięki wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam, putineq :wink:

a co do firefoxa to sprawdż wtyczki activex

Jakie wtyczki ActiveX? Nie ma czegoś takiego.