Firefox zapisz i zamknij nie dziala

Witam wszystkich.

Przegladajac internet zawsze mam otwartych wiecej kart i dzisiaj nagle ,chce zamknac firefoxa i zapisac oczywiscie otwarte karty a opcji zapisz i zamknij nagle nie ,ma :o

W about:config browser.showQuitWarning; jest ustawione na true.Przeinstalowanie forefoxa nic nie dalo.

Nie wiem ktore foldery z AppData (win 7) musze zostawic zeby nie stracic swoich ustawien zakladek hasel itd

Jakies propozycje co zrobic zeby pytalo przy zamknieciu czy chce zapisac ?

Może ten program pomoże http://www.softwarecrew.com/2012/10/mal … -can-help/

Nie mam zadnych smieci na kompie.

Skopiowalem foldery Mozzalia z AppData LocalLow i Roaming,zainstalowalem na nowo firefoxa ,jak na swiezej instalce zmienie ustawienia w about:config na true i mam taka opcje jak zapisz i zamknij,jak przywroce zawartosc folderow ze starej intalki to ta opcja ginie.Gdzie co w ktorych folderach jest zapisywane , napewno jakis blad w ktoryms pliku tylko w ktorym,moze przy kopiowaniu go pominac i bedzie ok ?

Nic dziwnego skoro nadpisujesz nowy profil starym, zbugowanym.

Backup haseł, zakładek i rozszerzeń zrób przez (zaznacz w nim tylko to co Ci potrzebne): MozBackup

Po tym usuń wszystkie profile firefoxa (start > uruchom… > firefox -p > usuń profile wraz z plikami.

Po tym stwórz nowy profil > przywróć ustawienia MozBackupem.

Włącz Firefoxa i ciesz się czystym profilem wraz z danymi, które zbackupowałeś.

Oczywiście wszystko można by było łatwiej załatwić korzystając z Firefox Sync, a nie bawić się w jakieś programy do backupów.

Po kilkukrotnym przenstalowywani i instalowanie doszedlem co bylo tego powodem,zaczolem odinstalowywac i na nowo instalowac dodatki i okazalo sie ze to tabmixplus byl winien takiego zachowania,jego ponowna instalacji rozwiazala problem.

Tylko teraz przy zamknieciu nie pyta tylko zamyka FF,ale po ponownym uruchomieni wszystko jest tak jak bylo przed zamknieciem tzn wszystkie otwarte karty sa ,poprostu automatycznie zapisuje ostatnia sesje :slight_smile: Nie wiem co zrobic zeby pytalo przed zamknieciem.

Dzeikuje wszystkim za pomoc.